fbpx
Інтелект-проект Києво-Могилянської Бізнес-Школи

 

ПРО НАС

Виходимо за межі інновацій, щоб разом відкривати нове у собі й у світі

OPEN

 

Це про відкритість та взаємодію, що забезпечують дійсно масштабні рішення, моделі та їх композиції. Ми говоримо про логіку відкритих систем та про розширення власних границь. OPEN – це інтелектуальний проект Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs].

Наша мета – допомагати управлінцям виходити на новий рівень розвитку, як професійного, так і особистісного, стимулювати виникнення нових ідей, допомагати знайти відповіді на питання, які хвилюють керівників.

Для цього ми готуємо і пропонуємо Вам статті постійних та запрошених викладачів Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs], інтерв‘ю з провідними фахівцями з різних галузей бізнесу, цікаві матеріали про останні тенденції і багато іншого.

На сайті open.kmbs.ua

Ви можете знайти інформацію про формування стратегії та операційне управління, комунікації та управління персоналом, інновації та маркетинг, персональну ефективність, управління змінами, фінанси, продаж... А також рецензії на книги та фільми, які можуть бути корисними управлінцю.

Окрему увагу на сайті присвячено гуманітарним питанням, тематиці арту. Ми вважаємо, що для всебічного розвитку управлінцям потрібно заглиблюватись в інші "виміри" - ті, де панують митці. Адже і сам управлінець - це творець свого бізнесу, продукту, своєї реальності.

Партнери