V Форум Диригенти змін

13листопада /201809:00 - 18:00

Hilton Kyiv

Уже відома дата V ювілейного Форуму ДИРИГЕНТИ ЗМІН – 13 листопада 2018 у готелі Hilton Kyiv.

 

Перед Україною стоять комплексні та нелегкі виклики. У стислі терміни ми повинні не тільки визначитися, хто ми як нація, знайти свій сенс, але і стати конкурентоспроможними на світовій арені. Для цього багато звичок та підходів, що дісталися нам у спадщину від минулого, мають бути переглянутими. 

 

Early Bird лише 100 квитків – 6 999 грн!

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Україна потребує інновацій та тотальної модернізації всього, що нас оточує: державного управління, бізнес-моделей, технологій виробництва, культури управління тощо. Інакше відставання в розвитку від решти світу скоро стане катастрофічним. Усі учасники ринку – будь то держава, бізнес, спільноти або будь-хто із нас – повинні працювати в рази продуктивніше у порівнянні з країнами-лідерами.

Адже перш ніж летіти підкорювати Марс, ми повинні стати більш ефективними. А це означає, що перед нами стоїть системна задача культурного прориву. Тому наскрізною темою для Форуму ДИРИГЕНТИ ЗМІН у 2018 ми обрали слово «Результат».

Таке завдання зобов'язує не тільки розмірковувати над тим, як за допомогою сучасних технологій прибрати існуючий розрив, але і над тим, як змінити сформований пасивний і процесуальний світогляд українців, їхнє ставлення до праці та особистої ефективності. Як направити їхню увагу на створення цінності для клієнтів? Як розвинути інноваційність мислення, залученість, націленість на результат?

 

Цього року натхненниками події виступають:

- Андрій Булах, Керівний партнер Deloitte в Україні

- Роман Бондар, Керівний партнер, Odgers Berndtson

- Наталія Попович, Президент, One Philosophy Group of Companies

- Григорій Павлоцький, Партнер Deloitte в Україні

 

На Вас чекають:

- Дискусії. Відповіді на гострі питання без формальних доповідей

- Безпрецедентний за своєю ефективністю нетворкінг

- Кейси, майстер-класи, дегустація кращих сортів віскі

 

Учасники

Власники і перші особи українських та міжнародних компаній, політичні лідери України та світу, авторитетні громадські діячі.

 

Вартість участі

Early Bird лише 100 квитків – за ціною 6 999 грн

Квиток Стандарт – 8 999 грн

Квиток Преміум – 11 999 грн

Для спільноти kmbs надається знижка у розмірі 15%

Спеціальний код при реєстрації CCFKS

 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

13 листопада в Києві ми розкриємо успішні кейси трансформацій українських та міжнародних компаній, що просунулися далі за всіх у впровадженні результат-орієнтованої культури. Ми станемо учасниками дискусії про досягнення культурних змін в умовах складного ринку. Як долати кризи та перешкоди, паралельно перебудовуючи компанію на шляху до досягнення мети? Які управлінські технології та інструменти використовувати? Як надихати та вести за собою людей, і де
самому знаходити мотивацію для досягнення екстраординарних цілей? Це та багато іншого ми обговоримо на V Форумі ДИРИГЕНТИ ЗМІН

 

Організатор–Nobles Fortune, Deloitte

Юридичний партнер - Avellum

Партнер – Odgers Berndtson

За підтримки kmbs

 

Додаткова інформація та реєстрація: +38 044 221 5317, info@noblesfortune.com.

Якщо у вас є бажання розмістити демо-стенд вашої компанії на території Форуму, будь ласка, зверніться до Анастасії Бегези: +38 044 221 5317, abeheza@noblesfortune.com.

Більше новин та інформації про Форум ви можете знайти в соцмережах за хештегом
#Диригенти2018

Коментарі