V Форум Диригенти змін

13листопада /201809:00 - 18:00

Hilton Kyiv

Уже відома дата V ювілейного Форуму Диригенти змін  – 13 листопада 2018 у Hilton Kyiv.

 

Перед Україною стоять комплексні та нелегкі виклики. У стислі терміни ми повинні не тільки визначитися, хто ми як нація, знайти свій сенс, але і стати конкурентоспроможними на світовій арені. Для цього багато звичок та підходів, що дісталися нам у спадщину від минулого, мають бути переглянутими.

 

Early Bird лише 100 білетів – 6 999 грн!

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Україна потребує інновацій та тотальної модернізації всього, що нас оточує: державного управління, бізнес-моделей, технологій виробництва, культури управління тощо. Інакше відставання в розвитку від решти світу скоро стане катастрофічним. Усі учасники ринку – будь то держава, бізнес, спільноти або будь-хто із нас – повинні працювати в рази продуктивніше у порівнянні з країнами-лідерами.

Адже перш ніж летіти підкорювати Марс, ми повинні зробити себе ефективними. А це значить, перед нами стоїть системна задача культурного зсуву. Тому наскрізною темою для Форуму «Диригенти змін» у 2018 ми обрали ємне слово – «Результат».

Таке завдання зобов'язує не тільки розмірковувати про те, як за допомогою сучасних технологій прибрати існуючий розрив, але і про те, як змінити сформований пасивний і процесуальний світогляд українців, їхнє ставлення до праці та особистої ефективності. Як направити їх увагу на створення цінності для клієнтів? Як розвинути інноваційність мислення, залученість, націленість на результат?

 

Цього року натхненниками події стали:

- Андрій Булах, Керуючий партнер Deloitte в Україні

- Наталія Попович, Президент, One Philosophy Group of Companies

- Роман Бондар, Керуючий партнер, Odgers Berndtson

- Григорій Павлоцький, партнер Deloitte в Україні

 

Вас чекають:

- Дискусії. Відповіді на гострі питання без формальних доповідей

- Безпрецедентний за своєю ефективністю networking

- Кейси, майстер-класи, дегустація кращих сортів віскі

 

Учасники

Власники і перші особи українських та зарубіжних компаній, політичні лідери України та світу, авторитетні громадські діячі.

 

Вартість участі

Early Bird лише 100  білетів – за ціною 6 999 грн

Білет Стандарт – 8 999 грн

Білет Преміум – 11 999 грн

Для спільноти kmbs надається знижка у розмірі 15%

Спеціальний код при реєстрації CCFKS

РЕЄСТРАЦІЯ

 

13 листопада в Києві ми розкриємо успішні кейси трансформацій українських та міжнародних компаній, що просунулися далі за всіх у впровадженні результат-орієнтованої культури. Ми поговоримо про те, яким чином досягати культурних змін в умовах складного ринку. Як долати кризи та перепони, паралельно перебудовуючи компанію на шляху до досягнення мети? Які управлінські технології та інструменти використовувати? Як надихати і вести за собою людей, і де самому знаходити мотивацію для досягнення екстраординарних цілей?

Про це та багато інше ми поговоримо на V Форумі "Диригенти змін"

 

Організатор–Nobles Fortune, Deloitte

Партнер – Odgers Berndtson

За підтримки kmbs

 

Додаткова інформація та реєстрація: +38 044 221 5317 info@noblesfortune.com.

Якщо у вас є бажання розмістити демо-стенд вашого продукту в зоні Форуму, будь ласка, зверніться до Алли Кеди: +38 044 221 5317, akeda@noblesfortune.com.

Коментарі