Mатеріали за тегом рецензії

 • Стаття
  Сьоме чуття

  Саме так назвав Джошуа Купер Рамо, виконавчий директор геополітичної консалтингової компанії Kissinger Associates, новий інстинкт, актуальний для сучасного світу. «Сьоме чуття» буде необхідним для життя у новому столітті, коли все пов'язане між собою.

 • Стаття
  Штучний інтелект: етапи, загрози та стратегії

  Останніми роками дискусія щодо майбутнього прориву у сфері створення штучного інтелекту стає все більш гострою. Нік Бостром не береться прогнозувати, коли це трапиться. Він фокусується на тій проблемі, яка постане перед людством.

 • Стаття
  Третя хвиля

  Третя хвиля наближається - момент, коли інтернет перетвориться з того, з чим ми взаємодіємо, на те, що взаємодіє з усім навколо нас. Співзасновник компанії America Online (AOL) Стів Кейс міркує про те, як знайти свій успішний шлях у новій реальності.

 • Стаття
  Життєстійке підприємство

  Сьогодні ланцюжки поставок охоплюють всю земну кулю, включаючи в себе безліч постачальників, субпідрядників, логістичних та торгових компаній. Така велика мережа створює складнощі, коли хоча б одна ланка дає збій.

 • Стаття
  Камінь ламає ножиці

  Коли люди роблять довільний, випадковий або навіть стратегічний вибір, вони підсвідомо дотримуються певних закономірностей, які можна передбачити. Вільям Паундстоун викриває міфи, пов'язані з неправильним розумінням випадковості.

 • Стаття
  За рекомендацією

  Згідно з опитуванням, 63,4% власників малого та середнього бізнесу вважають, що більш ніж наполовину зобов'язані своїм успіхом рекомендаціям клієнтів. Однак у 79,9% з них немає системи генерування рекомендацій. Як побудувати таку систему?

 • Стаття
  Психологія впливу

  Нерідко ми погоджуємося, хоча й не хочемо цього робити, причому самі не розуміємо, чому. Що спонукає нас говорити «так» у відповідь на ті чи інші пропозиції? Які психологічні принципи (важелі впливу) лежать в основі поступливості?

 • Стаття
  Zag. Маніфест іншого маркетингу

  Слово, яке найкраще характеризує нинішнє бізнес-середовище, - швидкість. Збільшується кількість нових компаній та брендів, і тільки клієнти будуть вирішувати, хто з них залишиться на ринку.

 • Стаття
  Заразливий. Чому товари та ідеї стають популярними

  Чому деякі статті або відео на YouTube поширюються, ніби вірус? Чому деякі продукти отримують більше особистих рекомендацій, ніж інші? У яких випадках негативна реклама збільшує або зменшує обсяги продажу?

 • Стаття
  Ілон Маск: Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє

  Імперія Ілона Маска із заводами, десятками тисяч працівників і фахівців перетворила його в одного з найбагатших людей світу з чистою вартістю активів $13,1 млрд. Книга Ешлі Венса розповідає про те, який шлях пройшов сам Маск і його бізнес.

 • Стаття
  Робота рулить! Інсайти від компанії Google

  Щорічно 2 млн. людей надсилають свої резюме, сподіваючись зайняти позицію в Google. Журнал Fortune неодноразово називав цю компанію найкращим роботодавцем в США і багатьох інших країнах. Що ж робить її особливою?

 • Стаття
  Прискорюйся. Розвиток стратегічної гнучкості в умовах швидких змін

  Професор Гарвардської школи бізнесу Джон Коттер - про те, як традиційна організаційна ієрархія обмежує компанію, і яка альтернатива існує.

 • Стаття
  Свідомий капіталізм

  Часом нам здається, що бізнес ґрунтується на виключно егоїстичних мотивах. Але такий погляд - дуже обмежений. На думку Джона Маккі, бізнес варто розглядати не як гру, де хтось виграє за рахунок програшу інших, а як ситуацію «win-win» - виграшну для всіх.

 • Стаття
  П'ять пороків команди

  Патрік Ленсіоні вірить, що команда може досягти незрівнянно більшого, ніж одна людина. Але для цього потрібно подолати п'ять «пороків» будь-якого колективу: взаємну недовіру, невимогливість, безвідповідальність, страх конфліктів і байдужість до результатів.

 • Стаття
  Друга ера машин

  Стрімкий розвиток людства почався 200 років тому з промислової революції. Головним каталізатором стали технології та нові машини. Сьогодні ми вступаємо у «друге століття машин» - коли технології змінюють не тільки наші фізичні можливості, а й розумові.

 • Стаття
  Ми усі дивакуваті

  Колись ринок керувався принципом масовості. Найбільше заробляли компанії, які створювали товари або послуги для широкої публіки. Реклама діяла на більшість людей, викликаючи у них прогнозовану реакцію. Однак тепер успіх масового продукту ставатиме все рідкіснішою подією, - стверджує автор міжнародних бестселерів Сет Годін.

 • Стаття
  ДНК інноватора

  Дослідження показують: тільки на 30-35% креативність визначається генетичною схильністю. Тому мистецтво створення інновацій можна опанувати, - стверджують Джефф Дайєр, Хел Грегерсен і Клейтон Крістенсен.

 • Стаття
  Спотикаючись об щастя

  Деніел Гілберт упевнений: вміння думати про майбутнє - визначальна властивість людської натури. Однак точність наших прогнозів щодо того, що ми будемо відчувати, - вкрай низька. У чому причина? І чи є можливість зробити свої уявлення про майбутнє більш реалістичними?

 • Стаття
  Не в знанні сила

  Ми схильні переоцінювати силу того, що знаємо, чіпляємося за ті знання, які у нас вже є. А якщо чогось не знаємо - то намагаємось приховати цей факт. Стівен Д'Соуза та Дайана Реннер вирішили всебічно дослідити знання і їхню протилежність - невідоме.

 • Стаття
  Від нуля до одиниці

  Безліч успішних бізнесів з'являються завдяки копіюванню вже існуючих моделей та ідей. Співзасновник PayPal Пітер Тіль називає це рухом від одиниці до двійки і далі. Однак створення чогось абсолютно нового - це крок від нуля до одиниці, справжній акт творення.

 • Стаття
  Стратегічний парадокс

  Стратегічний парадокс, на думку Майкла Рейнора, полягає у тому, що прагнення до видатних досягнень несе у собі зародок програшу. Рейнор пропонує метод вирішення цієї проблеми, сутність якого - не тільки в створенні зразкової стратегії, а й в управлінні невизначеністю.