Mатеріали за тегом маркетинг

 • Стаття
  Сучасні тенденції брендінгу

  Задумывая образ нового бренда, бренд-менеджер оказывается перед дилеммой: делать ли ему бренд сугубо оригинальным, выделив его тем самым на фоне конкурентов, или построить бренд по общим правилам?.. Не отпугнет ли явная оригинальность покупателя?

  коментарі
 • Стаття
  Inline комунікації

  Було вже чимало написано про послаблення впливу традиційних засобів масової інформації, а ще більше з’явилось матеріалів з приводу зростання впливу нових інформаційних технологій - Інтернету та соціальних мереж зокрема. Але на скільки це правда та як це впливає на європейського споживача?

 • Стаття
  Рейтинг активності компаній в соціальних мережах

  Сегодня все больше и больше компаний направляют свою маркетинговую стратегию в сторону интенсивного использования социальных сетей. MMR решил оценить интернет-деятельность украинских компаний и составил первый в Украине рейтинг активности компаний в социальных сетях.

 • Стаття
  Маркетинг-стратегія: як зберегти бренд

  Автор: Ел Райз, голова Ries&Ries, що спеціалізується в сфері стратегічного маркетингу

  коментарі
 • Стаття
  Особисто в руки

  «Під час кризи торговці намагаються заманити клієнтів персональними пропозиціями, що саме по собі правильно, ось тільки багато з них роблять це геть бездарно і відлякують споживачів, замість того щоб залучати», — заявив власник мережі готелів La Maison Жорж Аллер на відкритті чергової конференції Direct Marketing у Лондоні.

 • Стаття
  Управлінські секрети львівської "Криївки"

  Андрій Худо, співвласник холдингу емоцій «!ФЕСТ» (ресторани "Криївка", "Мазох", "Гасова Лампа "та інші)

  коментарі
 • Стаття
  Маркетинг-тренди 2010

  Нові тенденції у маркетингу провокуватимуть істотні зміни у парадигмі бізнес-моделі компанії. Чи зможуть компанії швидко підтримати нові тренди покаже майбутнє. Успіх бренду визначатиметься швидкістю реакції компанії на реалії сьогодення.

 • Стаття
  Сарафанна реклама

  «У недалекому майбутньому всі споживчі товари від сміттєвих пакетів до приватних літаків продаватимуться винятково за рекомендацією третіх осіб», — іронізував директор із розвитку консалтингової компанії Data World Джошуа Голанські на презентації результатів чергового дослідження ефективності альтернативних рек

 • Стаття
  Механізми спонтанних покупок

  Как часто покупатели, оказавшись в магазине, изменяют свои планы и покупают то, что не планировали, или, думая о вашем бренде, берут с полки другой? Агентство OgilvyAction провело исследование импульсивных покупок и эксклюзивно поделилось результатами с Комп&ньон.

  коментарі
 • Стаття
  Wizz Air: Ефективний менеджмент у зоні турбулентності

  Наталія Казмер, засновник та член ради директорів Wizz Air Україна, 8 липня виступила з майстер-класом перед відвідувачами innovations.com.ua. Читайте статтю за виступом Наталії Казмер, а також  завантажуйте ppt-презентацію.  

  коментарі
 • Стаття
  Інноваційний кругообіг

  Культура инновацийЖизнь — в движении, поэтому своевременные изменения — единственный способ поддержать жизнедеятельность компании на протяжении многих лет.

 • Стаття
  Маркетинг не за Ділбертом

  Джерело: журнал &.СТРАТЕГИИ, www.strategy.com.ua, лютий 2008.

 • Стаття
  Футурологічний погляд на майбутнє бізнесу

  Знаете что по мнению Менделеева должно было бы быть самой сложной технической проблемой двадцатого века? Утилизация конского навоза. И все бы выглядело абсолютно логично, если отталкиваться от данных о ежегодном приросте поголовья лошадей...

  коментарі
 • Стаття
  Час змін або кризові роздуми від українських топ-компаній

  В конце 2008-начале 2009 года компания Pravda Research провела опрос директоров по маркетингу и руководителей маркетинговых отделов компаний, которые входят в топ-100 рекламодателей в 2008 году, по данным Всеукраинской Рекламной Коалиции.

  коментарі
 • Стаття
  Помилки маркетингу або не забувайте про рітейл!

  Ритализация. Такой термин появился несколько лет назад в Великобритании. Производители сегодня заняты продвижением своих товаров не только потребителям, но и ритейлерам. Скорее, в основном ритейлерам. Это выглядит справедливым, ведь именно торговая сеть тратит усилия по продаже товаров покупателям.

 • Стаття
  Маркетинг у складні часи, або 7 способів уникнути спаду продажів

  У древних китайцев было такое проклятие – «Чтоб тебе жить в интересные времена!». Сегодня, когда я пишу эту статью, многие в России опасаются, что эти самые «интересные времена» снова наступили для российского бизнеса – ситуацию сравнивают то с Великой Депрессией, то с событиями 1998-го года.  

 • Стаття
  Як розпочати креативну революцію в компанії

  Нещодавно британські вчені зробили невеличке дослідження, задаючи людям лише 2 питання: "Чи вважаєте Ви, що креативність та інноваційність життєво необхідні для росту компанії?", на що 90% респондентів відповіли однозначно "Так".

 • Стаття
  За що споживач готовий платити по максимуму?

  Маркетинг на рынке дорогих и очень дорогих товаров и услуг является отдельной, особо интересной темой. Хотя бы потому, что на этом рынке наценка за бренд может достигать сотен процентов. При этом, никаких внятных методик работы, как водится, нет.

 • Стаття
  Від божевільних ідей до успіху

  Маркетинг та інновації заробляють гроші.Все решта – витрати[Пітер Друкер]

 • Стаття
  Маркетинг партнерських відносин – це здирство?

  Передумовами виникнення маркетингу партнерських відносин називають наступні (все, що стосується цього маркетингу, взято з книги [1] в перекладі автора статті):

 • Стаття
  Тотальний маркетинг в економіці вражень

  Напевно не помилюсь, якщо зроблю припущення, що ви почали цей день з кави. Склянка кави містить дві чайні ложечки кави, що в середньому важить 5 грамів. Можливо, вам цікаво було б дізнатися, що 5 грамів кави коштує на сільськогосподарській біржі не більше 1 цента (в залежності від сорту, сезону і урожайності).