Mатеріали за тегом навчання

 • Стаття
  Наука про навчання: розвінчання міфів

  На початку 1990-х виникла теорія про те, що люди мають різні стилі навчання. Дехто – краще опановує нове, коли відвідує аудиторні заняття, дехто – візуал, комусь потрібно прочитати інформацію, щоб її запам‘ятати, а хтось є кінестетиком. Чи є насправді якась різниця між тим, як ми навчаємось? І на що вона впливає, якщо існує?

 • Стаття
  Щоденник швейцарського дослідження: нотатки kmbs з продовженням

  20 українських власників, Швейцарія, п’ять днів - такі ключові вхідні дані виїзного модулю учасників Presidents’ MBA kmbs, організованого у партнерстві з найбільшою швейцарською фінансовою корпорацією UBS.

 • Стаття
  Війна за час: робота VS. навчання

  Для багатьох поняття «навчання» та «робота» знаходяться по різні сторони барикад, тому людям часто доводиться вирішувати, скільки ж часу вони можуть виділити на навчання, перш ніж це почне заважати виробничому процесу. Про конфлікт, якого навіть не існує - Ярослава Лоянич.

  PDF версія

 • Стаття
  Повсюдне навчання як нова реальність інтелектуального процесу

  Нові інструменти мережі зробили за останнє десятиліття якісний стрибок, відомий під назвою Web 2.0. Виникла нова мережева реальність, яка демократично розмила межі між творцем і споживачем інформаційного продукту.

 • Стаття
  Кого, чому і як навчати під час кризи?

  Що робити? Усі підприємці і топ-менеджери, з якими я спілкуюсь, останнім часом задають одне єдине питання: що нам робити?