Mатеріали за тегом стратегія

 • Блог
  Економіка "малих"

  Ефекти масштабу давно відомі: великі фабрики - більш ефективні, як і великі мережі дистрибуції й масштабні рекламні кампанії.

 • Інтерв'ю
  Андрій Кремінь: Світ насправді простіший, і наше життя тим більше

  Андрій Кремінь - уповноважений Представник Наглядової Ради Об'єднаної Торгової Мережі МАФ "LOGIC LAST MILE" і випускник Президентської MBA kmbs. Андрій живе з сім'єю на Кіпрі, але іноді прилітає до України у бізнес-справах.

 • Стаття
  Соціальні медіа: тактика, а не стратегія

  Сьогодні з-поміж ряду брендів спостерігається тенденція гонитви за трендами і сліпого посилення своєї активності у соціальних медіа не тому, що це розвиває бренд, а тому що це модно і потрібно. Але ж маркетинг - не мода. Читайте думки Лори Райз, визнаного експерта з маркетингу, присвячені цьому питанню.

 • Інтерв'ю
  Наталія Лімонова: Давати людям можливість розкрити свій потенціал - частина моєї місії

  Читайте ексклюзивне інтерв’ю з Наталією, в якому вона розповідає про маркетинг та інновації в меблевій галузі, а також нові горизонти розвитку компанії "СНАЙТ".

 • Блог
  Ціннісна складова управлінського арсеналу

  Рано чи пізно управлінець з досвідом зауважує, що на все, що відбувається в компанії чи не найбільше впливає той феномен, який ми називаємо цінностями – персональними та груповими.

 • Блог
  Добре бути маленьким

  Ефекти масштабу давно відомі. Більші фабрики ефективніші, як і більші мережі дистрибуції і масштабніші рекламні кампанії. Дуже часто важко побороти великого конкурента, особливо якщо ринок чекає надійності та сподівається на збереження статус-кво.

 • Блог
  Навіщо вам бізнес-мавпи?

  Робота менеджера полягає не в тому, щоб відшукати дешеву робочу силу.

 • Блог
  Дещо про природу ролі першої особи (частина ІІ)

  Продовжуючи розмову про характерні риси людей в ролі першої особи, цікаво зауважити ще деякі типові ознаки, що характеризують ці персоналії.

  коментарі
 • Блог
  ПРОтиріччя у нашому житті

  Останнім часом я спостерігаю тотальні протиріччя майже звідусюди – від представників освіти, бізнесу, політики, засобів масової інформації тощо. Пропоную розібратися в природі протиріч на основі кількох яскравих прикладів.

  коментарі
 • Блог
  Дещо про природу ролі першої особи

  Досить часто доводиться переконуватися, наскільки "друга" чи інші "енні" особи в компанії не мають відчуття природи роботи "першої" особи. А можливо це було б дуже корисно усвідомити, щоб краще співпрацювати. Насправді різниця колосальна, особливо в наш, постіндустріальний період управлінських підходів.

  коментарі
 • Блог
  Про конкретику в бізнесі

  З часом стає зрозуміло, що ефективність інформації (якщо так можна сказати) – це коли менше води, більше "сухого залишку" і вища концентрація "ідейно-інформаційного проміле".

  коментарі
 • Блог
  А у якому часі Ваші думки?

  Чи не замислювалися Ви над тим, що Ваш бізнес може зникнути не через банкрутство, а через те, що стане просто нікому не потрібним? "Випаде" з ланцюжка створення доданої цінності...

  коментарі
 • Блог
  Як стратегічне мислення впливає на успішність медичних закладів

  Практично завжди клініка є частиною більшої системи, в якій вона підпорядковується іншим організаціям. У цій системі є ті організації, які використовують продукти нашої роботи для своєї подальшої діяльності, а також ті, чиї продукти використовуємо ми.

 • Блог
  ...Б...з....се...д...й

  Що спільного між дітьми, доктором Хаусом, сніжинками, вогнем та моїм собакою Бруно?...

 • Блог
  Others people's money: встигніть переписати свій сценарій

  У 1994 році, перебуваючи на навчанні у Відні по одній із програм Інституту Розвитку Світового банку, ми переглядали фільм "Чужі гроші" (Other people’s money) як навчальний приклад. Відтоді фільм став для мене корисним кейсом, і досі залишається актуальним.

 • Блог
  Урок від індійських водіїв

  Одного разу я їхав дуже небезпечною слизькою індійською дорогою. Цей смертельний жах тривав понад вісім годин.

 • Блог
  "Завжди погано" у бізнесі - це...

  Більшість компаній знають, як робити правильно: сегментувати, диференціювати, позиціонувати, розвивати, "стратежити". Але чи знаєте ви, що таке "погано" у вашому бізнесі...?Передісторія написання цього поста є дуже довгою...

  коментарі
 • Блог
  Стратегічна ідея. Як без неї?

  Отак у нас все робиться – СПОЧАТКУ РОБИМО рішення а потім ДУМАЄМО стратегічні ідеї. Може тому нас завжди так ковбасить? Цей коментар, на мою думку, як ніколи має рацію. Хочу сказати одне: без стратегічної ідеї – нікуди і ніяк!

  коментарі
 • Блог
  Чому Pixar ще й досі не випустила

  Дійсно, чому найкраща анімаційна компанія світу випустила першу частину "Тачок" у 2006 році, а другу планує аж на 2011 рік. Перерва у 5 років – це надто багато для дитячого сегменту. Як виявляється, така пауза є дуже вигідною для компанії.

  коментарі
 • Блог
  Будь інноваційним або помри!

  Трапилася криза чи ні, глибока вона чи ні, але перед нами завжди стоїть завдання – створювати додану вартість. Інновації і додана вартість працюють "у парі". Важливість інноваційності сьогодні зростає в геометричній прогресії.

 • Блог
  Хвіст собаці на заваді

  У вашому бізнесі є ядро, мета, виклики і результат. Є також щось, що трансформує ваш проект. Є єдиний успіх, який все змінить. Є одна трудність, яка небезпечніша для всього іншого. Що найскладніше? Що вимагає концентрації уваги?