Mатеріали за тегом стратегія

 • Блог
  Урок від індійських водіїв

  Одного разу я їхав дуже небезпечною слизькою індійською дорогою. Цей смертельний жах тривав понад вісім годин.

 • Блог
  "Завжди погано" у бізнесі - це...

  Більшість компаній знають, як робити правильно: сегментувати, диференціювати, позиціонувати, розвивати, "стратежити". Але чи знаєте ви, що таке "погано" у вашому бізнесі...?Передісторія написання цього поста є дуже довгою...

  коментарі
 • Блог
  Стратегічна ідея. Як без неї?

  Отак у нас все робиться – СПОЧАТКУ РОБИМО рішення а потім ДУМАЄМО стратегічні ідеї. Може тому нас завжди так ковбасить? Цей коментар, на мою думку, як ніколи має рацію. Хочу сказати одне: без стратегічної ідеї – нікуди і ніяк!

  коментарі
 • Блог
  Чому Pixar ще й досі не випустила

  Дійсно, чому найкраща анімаційна компанія світу випустила першу частину "Тачок" у 2006 році, а другу планує аж на 2011 рік. Перерва у 5 років – це надто багато для дитячого сегменту. Як виявляється, така пауза є дуже вигідною для компанії.

  коментарі
 • Блог
  Будь інноваційним або помри!

  Трапилася криза чи ні, глибока вона чи ні, але перед нами завжди стоїть завдання – створювати додану вартість. Інновації і додана вартість працюють "у парі". Важливість інноваційності сьогодні зростає в геометричній прогресії.

 • Блог
  Хвіст собаці на заваді

  У вашому бізнесі є ядро, мета, виклики і результат. Є також щось, що трансформує ваш проект. Є єдиний успіх, який все змінить. Є одна трудність, яка небезпечніша для всього іншого. Що найскладніше? Що вимагає концентрації уваги?

 • Блог
  Бізнес-модель як інструмент реалізації візії

  Успішна Бізнес-модель - забезпечує максимальну користь споживачеві та прибуток компанії.Циклічність розвитку продукції - загальновідомий факт, часто йде мова про цикли розвитку організації (за Іцхаком Адізезом), проте остаточно доповнити картин

 • Блог
  Що робити Goldman Sachs?

  Що має зробити Goldman Sachs, щоб зберегти свій бренд? Одним словом, нічого. Потужний, могутній та лідируючий бренд є практично куленепробивним. Це не та ситуація, коли бренд страждає від найменшого скандалу.

 • Блог
  Планування врозріз з гнучкістю

  Як часто організаціям варто змінювати плани? Це питання мені нещодавно задав один з моїх товаришів. Прагну поділитися своїм баченням щодо цього з Вами.

 • Блог
  Пропускна здатність бізнесу

  Організація, де працює вісім чоловік, може бути успішною, щасливою, прибутковою і до того ж продовжувати зростати. В той час як бізнес, де працює двадцять людей, може бути на шляху до банкрутства.

 • Блог
  Дарвін подарував Закон для бізнесу

  На вихідних на програмі МВА kmbs викладав дуже відомий професор з IMD – J. B. Kassarjian. Мене зачепила його фраза: "Дарвін говорив про рендомізацію – випадкові мутації, які потрібні для еволюції. Аналогічне поняття в еволюції бізнесу – це інновації."

 • Блог
  Рішення за замовчуванням

  Уявіть - ви йдете вниз незнайомою вулицею і потрапляєте на перехрестя. Тепер потрібно вирішити, куди йти далі - ліворуч, праворуч або взагалі назад. Але є люди, яким складно приймати рішення, оскільки їм притаманний високий ступінь невизначеності і острах перед ризиками.

 • Блог
  Crocs: від успіху до колапсу бренду

  Іноді успіх компанії може стати її найлютішим ворогом. Запитайте про це у топ-менеджменту чи акціонерів компанії Crocs. Бренди, які швидко стають популярними, так само швидко втрачають свою силу. Спочатку вони раптово запалюють ринок, а потім видихаються.

 • Блог
  Коли погані управлінці є хорошими, і навпаки?

  Ми розвиваємо аутизм в управлінців. Вони не спроможні добре ставитися до суспільства. Одного разу у мене був клієнт, який поводився не по-людськи.

  коментарі
 • Блог
  Матеріальні мотиви

  На все свій час та місце. Завжди існують умови для певних дій. Ніщо, крім Бога, не є абсолютним та вічним. І матеріальні мотиви посідають тут особливе місце.

  коментарі
 • Блог
  Корисний урок для ринку

  Більшість книговидавців не люблять Kindle. (Amazon Kindle — платформа для читання електронних книг). Їм не подобається як сама ідея, так і темпи популяризації Kindle серед читачів, адже Amazon  підтримує цифрові товари з нульовими граничними витратами і загалом free-концепцію, тим самим значно посуває книговидавців на ринку.

  коментарі
 • Блог
  Мислимо креативно

  Генерування ідей – процес досить таємничий. Важко уявити як стимулювати цей процес в своїй голові, але можна поглянути на це з іншої сторони - дайте іншим те, що хотіли б отримати самі. І креатив зробить вас не просто філантропом, але й покращить творчу сторону вашого бізнесу.

  коментарі
 • Блог
  Бізнес-ідея з Польщі. Безкоштовно!!!

  Нещодавно повернувся з Кракова. Багато вражень – концерт Дайани Кролл, годування голубів, перенесення рейсу на 12 годин, а ще – одна бізнес-ідея.

  коментарі
 • Блог
  Деякі люди кращі за інших

  В кожній галузі є люди, які «коштують» більше, потребують більше і купують більше за інших. Не лікуйте всіх хворих одними ліками! Знайдіть тих, хто складає більшу цінність для вас і "стисніть їх у своїх обіймах".

  коментарі
 • Блог
  Бізнес-ідея. Безкоштовно!!!

  Одного вечора я викликав таксі. Це був не просто вечір – я працював уже на резервній «батареї», тому що день видався дуже насиченим. І мені трапився таксист на старому розбитому «Фіаті». Це ще нічого, якби він не влаштував мені урок народної політекономії.

  коментарі
 • Блог
  Створення сталих конкурентних переваг

  Не важко скопіювати успішну практику іншої компанії. Однак, створивши свою конкурентну первагу, можна досягти більшого ніж просто копіюючи досвід інших.

  коментарі