Mатеріали за тегом стратегія

 • Блог
  Креатив українських рекламних роликів

  Згідно з результатами дослідження Kwendi Impact & Recall Rating споживачі сприймають більшість комерційних рекламних роликів погано, а політичну рекламу - дуже погано. Але, при цьому, політична запам'ятовується вдвічі краще за комерційну.

 • Блог
  Історія про Rolls-Royce

  У жовтневому журналі «Стратегії» Дарина Богуцька написала історію компанії Rolls-Royce і розповіла одну історію.

 • Блог
  У США розумієш, що таке справжня конкуренція

  Ірина Щербина, учасниця навчального MBA-туру kmbs та співвласник і керуючий директор компанії «Ситес», ділиться своїми враженнями від знайомства з бізнес середовищем США та Канади. 

 • Блог
  Мета чи метод: що важливіше для розвитку?

  Після прочитання посту Павла Шеремети “Чи можливе швидке зростання без сильної руки?” я задумався: що ж саме приваблює мене і багатьох людей, коли мова йде про Китай і розвиток його економіки?

  коментарі
 • Блог
  Чи можливе швидке зростання без «сильної руки»?

  В управлінні, у тому числі державному, є щось шизофренічне. Адже управління передбачає два різні процеси: прийняття управлінського рішення і його впровадження. Ці два процеси, як говорить Др. Адізес, не можуть бути проведені однаково ефективно в одному режимі.

 • Блог
  Будьте вимогливим клієнтом

  На одному блозі прочитав хорошу фразу: «В Україні вчасно відповісти на e-mail може бути конкурентною перевагою». Звичайно, загальний рівень якості послуг в Україні зростає завдяки вимогливим клієнтам, свідомим менеджерам та конкуренції. Але у нас лишається багато прогалин.

  коментарі
 • Блог
  Українці мають повчитися у китайців... копати

  Ви бачили, як копають китайці???!!!! Mamma mia!30 секунд червоного світла… і в момент, коли ти, насолоджуючись можливістю подумати «про своє», паралельно без будь-якого оцінювання скануєш усе, що потрапляє на очі, раптом бачиш... як копають китайці!

  коментарі
 • Блог
  Національна Місія Малайзії

  В Україні йде вже довга дискусія про об’єднуючу ціль для всієї країни. Пропоную скористатись досвідом Малайзії, яка на початку 80-х років виробила для себе Національну Місію–2020.

  коментарі
 • Блог
  Анти-інновація або фотоприкол від Укрзалізниці

  Нещодавно вперше в житті я відчув себе фоторепортером:  те, що я побачив на залізничному вокзалі в одному невеликому містечку, мене розсмішило і засмутило водночас.

  коментарі
 • Блог
  "Yes, we can!"

  Думаю, про те, що у США обрали нового президента, не чув лише лінивий. Віднедавна очолювати одну із найпотужніших країн світу буде Барак Обама.Минулого тижня він виступив із промовою, яку виголосив після оголошення кінцевих результатів волевиявлення американського народу.

  коментарі
 • Блог
  Важливість стратегії

  Кожного дня ми стикаємось із поняттям стратегія: як в професійному плані - тобто на зустрічах в компанії, на стратегічних сесіях для визначення руху організації на наступні три роки, а також і в персональному плані - а де мій особистий шлях, до чого я рухаюсь, ким я хочу бути в довгостроковій перспективі.