Mатеріали за тегом стратегія

 • Блог
  Українці мають повчитися у китайців... копати

  Ви бачили, як копають китайці???!!!! Mamma mia!30 секунд червоного світла… і в момент, коли ти, насолоджуючись можливістю подумати «про своє», паралельно без будь-якого оцінювання скануєш усе, що потрапляє на очі, раптом бачиш... як копають китайці!

  коментарі
 • Блог
  Національна Місія Малайзії

  В Україні йде вже довга дискусія про об’єднуючу ціль для всієї країни. Пропоную скористатись досвідом Малайзії, яка на початку 80-х років виробила для себе Національну Місію–2020.

  коментарі
 • Блог
  Анти-інновація або фотоприкол від Укрзалізниці

  Нещодавно вперше в житті я відчув себе фоторепортером:  те, що я побачив на залізничному вокзалі в одному невеликому містечку, мене розсмішило і засмутило водночас.

  коментарі
 • Блог
  "Yes, we can!"

  Думаю, про те, що у США обрали нового президента, не чув лише лінивий. Віднедавна очолювати одну із найпотужніших країн світу буде Барак Обама.Минулого тижня він виступив із промовою, яку виголосив після оголошення кінцевих результатів волевиявлення американського народу.

  коментарі
 • Блог
  Важливість стратегії

  Кожного дня ми стикаємось із поняттям стратегія: як в професійному плані - тобто на зустрічах в компанії, на стратегічних сесіях для визначення руху організації на наступні три роки, а також і в персональному плані - а де мій особистий шлях, до чого я рухаюсь, ким я хочу бути в довгостроковій перспективі.