Mатеріали за тегом Інновації

 • Стаття
  Десять тенденцій посткризового бізнес-середовища

  Стаття написана на основі матеріалу "The 10 trends you have to watch", Eric Beinhocker, Ian Davis and Lenny Mendonca, Harvard Business Review. July–August 2009.

 • Стаття
  Свіжі тренди в маркетингу: внутрішній неспокій

  Украинские эксперты считают, что базовые тренды в маркетинге сохраняются, но их внутреннее содержание меняется.

 • Стаття
  Декілька думок про кластери українського бізнесу в Китаї

  Однією із схем побудови українсько-китайських бізнес-стосунків, яка виглядає цікавою в теперішніх умовах, є система кластерів.

  коментарі
 • Стаття
  У гонитві за інноваційною економікою

  У середині травня керівництво Китаю вирішило додатково направити близько п'яти мільярдів доларів на інноваційні та наукові розробки. Якщо врахувати уже виділені гроші, то до 2010 року сума доданих до запланованих обсягів інвестицій у цю сферу в Піднебесній сягатиме восьми мільярдів доларів.

  коментарі
 • Стаття
  Вічна цінність

  Когда бизнесу плохо, менеджмент и собственники подбирают набор необходимых средств, чтобы ему стало лучше. Нередко это сокращение затрат, увольнение персонала, гонка за новыми партнерами и клиентами, активизация продаж. Инновации, как правило, в этом списке не значатся. По крайней мере в Украине.

 • Стаття
  Інноваційне лікування компанії

  Я беру на себе ризик. Інколи пацієнти помирають. Проте якщо не ризикувати, помирає більше пацієнтів. Тому, напевно, найбільша моя проблема у тому,що я був проклятий здатністю рахувати.Із серіалу «Доктор Хаус»

 • Стаття
  Інноваційний кругообіг

  Культура инновацийЖизнь — в движении, поэтому своевременные изменения — единственный способ поддержать жизнедеятельность компании на протяжении многих лет.

 • Стаття
  Неправильне слово

  Криза – це неправильне слово. Воно обманює людей. За визначенням, криза - це момент, це злам. Це форс-мажор, щось неприємне, проте коротке. А це не так. Останнім часом я та мої колеги почали використовувати термін «нова реальність».

 • Стаття
  5 міфів про підприємців або Таємниці генераторів інновацій

  Стаття написана за матеріалами журналуThe Economist,"Global Heroes" від 14 березня 2009

  коментарі
 • Стаття
  Світові тренди у цифрових комунікаціях

  Марина Петрова - керівник групи компаній, що входять у холдинг Atlantіc Group. Досвід Марини включає створення одного з перших в Україні інтерактивних агентств DDM Studіo, що реалізує творчі й технічні рішення для клієнтів в більш ніж 50 країнах.

 • Стаття
  Хіт-парад інновацій від Wharton University

  Стаття написана за матеріалами Wharton University, "A World Transformed: What Are the Top 30 Innovations of the Last 30 Years?"

 • Стаття
  Репортаж з події "Соціальна відповідальність бізнесу через стратегічні інновації"

  29 жовтня за співучасті www.innovations.com.ua та Спільноти Фахівців з СВБ відбулися дискусійні столи на тему «Соціальна відповідальність бізнесу через стратегічні інновації», в яких взяли участь 55 менеджерів.

 • Стаття
  Новий тренд - Пільгономіка

  Стаття написана на основі матеріалу "Perkonomics", сайт http://trendwatching.com.

  коментарі
 • Стаття
  Grass-roots sponsorship: патріотичний прагматизм

  Ця стаття була написана півроку тому, ще до Олімпіади, але якось руки не доходили перечитати, виправити і опублікувати.Зараз  гарний привід  подивитися на спонсорський сезон-2008 і поділитися думками…

 • Стаття
  Німецькі інновації для українських менеджерів

  1 жовтня 2008 року www.innovations.com.ua в партнерстві з METRO Cash&Carry Україна провели інноваційну подію – майстер-клас доктора Герда Вольфрама, генерального директора MGI METRO Group Information Technology GmbH. Саме цей департамент розробляє інновації для магазинів METRO Group.

 • Стаття
  Природа креативності

  Креативность, или творческое мышление, — одно из главных условий успеха в создании инновационных продуктов и услуг. Без мощного и непрерывного притока свежих идей организации просто прекратили бы свое существование.

 • Стаття
  Інновації в дизайні упаковок

  Сегодня магазины стали музеями мощности и величия рыночной экономики. В среднем супермаркете потребитель может ознакомиться с 40 000 разных упаковок, которые прячут в себе самые разнообразные товары. Если каждой упаковке уделять лишь секунду внимания, то придется провести в таком магазине следующие полдня.

 • Стаття
  Маркетологи в "цивільному"

  О социальных медиа и социальных сетях говорят уже не один год. В кафе, офисах, дома, в общежитиях миллионы людей по всему миру используют мобильные телефоны и ноутбуки для создания контента о продуктах, компаниях и брендах.

 • Стаття
  Інноваційний конфлікт

  Инновационный конфликт – это образно говоря Джин, который получив однажды свободу, совсем не торопиться вернуться обратно в волшебную лампу. Безусловно, любое нововведение требует немалых эмоциональных затрат и сопровождается внутриличностными конфликтами самого новатора.

 • Стаття
  50 найінноваційніших компаній за версією BusinessWeek

  Усі мас-медіа та фінансові аналітики гудять про рецесію у США, а відтак і про кризу на глобальному ринку. Коли ще кілька місяців тому питання стояло «є рецесія чи нема?», то сьогодні акцент змінено на питання «як довго вона триватиме?».

 • Стаття
  1,3 мільярди інноваторів

  Протягом останніх 10 років міжнародна преса все більше уваги приділяла змінам в Китаї, особливо швидким темпам розвитку його економіки. Завдяки дешевій робочій силі та політиці, яка проводиться у валютній сфері, Китай зумів здивувати весь світ.