Mатеріали за тегом Інновації

 • Стаття
  Інноваційне лікування компанії

  Я беру на себе ризик. Інколи пацієнти помирають. Проте якщо не ризикувати, помирає більше пацієнтів. Тому, напевно, найбільша моя проблема у тому,що я був проклятий здатністю рахувати.Із серіалу «Доктор Хаус»

 • Стаття
  Інноваційний кругообіг

  Культура инновацийЖизнь — в движении, поэтому своевременные изменения — единственный способ поддержать жизнедеятельность компании на протяжении многих лет.

 • Стаття
  Неправильне слово

  Криза – це неправильне слово. Воно обманює людей. За визначенням, криза - це момент, це злам. Це форс-мажор, щось неприємне, проте коротке. А це не так. Останнім часом я та мої колеги почали використовувати термін «нова реальність».

 • Стаття
  5 міфів про підприємців або Таємниці генераторів інновацій

  Стаття написана за матеріалами журналуThe Economist,"Global Heroes" від 14 березня 2009

  коментарі
 • Стаття
  Світові тренди у цифрових комунікаціях

  Марина Петрова - керівник групи компаній, що входять у холдинг Atlantіc Group. Досвід Марини включає створення одного з перших в Україні інтерактивних агентств DDM Studіo, що реалізує творчі й технічні рішення для клієнтів в більш ніж 50 країнах.

 • Стаття
  Хіт-парад інновацій від Wharton University

  Стаття написана за матеріалами Wharton University, "A World Transformed: What Are the Top 30 Innovations of the Last 30 Years?"

 • Стаття
  Репортаж з події "Соціальна відповідальність бізнесу через стратегічні інновації"

  29 жовтня за співучасті www.innovations.com.ua та Спільноти Фахівців з СВБ відбулися дискусійні столи на тему «Соціальна відповідальність бізнесу через стратегічні інновації», в яких взяли участь 55 менеджерів.

 • Стаття
  Новий тренд - Пільгономіка

  Стаття написана на основі матеріалу "Perkonomics", сайт http://trendwatching.com.

  коментарі
 • Стаття
  Grass-roots sponsorship: патріотичний прагматизм

  Ця стаття була написана півроку тому, ще до Олімпіади, але якось руки не доходили перечитати, виправити і опублікувати.Зараз  гарний привід  подивитися на спонсорський сезон-2008 і поділитися думками…

 • Стаття
  Німецькі інновації для українських менеджерів

  1 жовтня 2008 року www.innovations.com.ua в партнерстві з METRO Cash&Carry Україна провели інноваційну подію – майстер-клас доктора Герда Вольфрама, генерального директора MGI METRO Group Information Technology GmbH. Саме цей департамент розробляє інновації для магазинів METRO Group.

 • Стаття
  Природа креативності

  Креативность, или творческое мышление, — одно из главных условий успеха в создании инновационных продуктов и услуг. Без мощного и непрерывного притока свежих идей организации просто прекратили бы свое существование.

 • Стаття
  Інновації в дизайні упаковок

  Сегодня магазины стали музеями мощности и величия рыночной экономики. В среднем супермаркете потребитель может ознакомиться с 40 000 разных упаковок, которые прячут в себе самые разнообразные товары. Если каждой упаковке уделять лишь секунду внимания, то придется провести в таком магазине следующие полдня.

 • Стаття
  Маркетологи в "цивільному"

  О социальных медиа и социальных сетях говорят уже не один год. В кафе, офисах, дома, в общежитиях миллионы людей по всему миру используют мобильные телефоны и ноутбуки для создания контента о продуктах, компаниях и брендах.

 • Стаття
  Інноваційний конфлікт

  Инновационный конфликт – это образно говоря Джин, который получив однажды свободу, совсем не торопиться вернуться обратно в волшебную лампу. Безусловно, любое нововведение требует немалых эмоциональных затрат и сопровождается внутриличностными конфликтами самого новатора.

 • Стаття
  50 найінноваційніших компаній за версією BusinessWeek

  Усі мас-медіа та фінансові аналітики гудять про рецесію у США, а відтак і про кризу на глобальному ринку. Коли ще кілька місяців тому питання стояло «є рецесія чи нема?», то сьогодні акцент змінено на питання «як довго вона триватиме?».

 • Стаття
  1,3 мільярди інноваторів

  Протягом останніх 10 років міжнародна преса все більше уваги приділяла змінам в Китаї, особливо швидким темпам розвитку його економіки. Завдяки дешевій робочій силі та політиці, яка проводиться у валютній сфері, Китай зумів здивувати весь світ.

 • Стаття
  Інноваційні дилеми

  ДИЛЕММА 1. ИНТЕРЕСЫ КЛИЕНТА ИЛИ ОПЫТ КОМПАНИИ?Плохи дела той компании, которая не стремится во что бы то ни стало дать потребителю то, что ему нужно. Ведь потребитель будет покупать только то, что ему нужно, в крайнем случае — то, чего ему хочется.

 • Стаття
  Як вижив павич?

  Йонес Ріддестрале, спеціально для innovations.journal'2008 

 • Стаття
  Як інноваційні послуги створюють нові ринки

  В течение последних десятилетий значение услуг для мировой экономики постоянно возрастало, а важность товаров неуклонно снижалась. Услуги сегодня создают 70% совокупного производства и рабочих мест в странах, входящих в Организацию экономического сотрудничества и развития, и формируют около 75% ВВП США.

 • Стаття
  Історія про інноваційну поліцію

  За книгою «Стратегія Блакитного Океану» Чана Кіма та Рене Моборн,бізнес-школа INSEADБілла Бреттона було призначено на посаду керівника поліції Нью-Йорка тоді, коли місто буквально потопало у злочинах та анархії. Проте менш ніж за 2 роки те ж саме місто було визнано одним із найбезпечніших у США.

 • Стаття
  Інновації по-японськи

  ВВП Японии находится на втором месте в мире после США, а продукция японских компаний считается наиболее качественной и инновационной. Трудолюбие и готовность воспринимать все новое дает свои плоды во всех сферах жизни японцев, а особенно в отраслях высоких технологий и телекоммуникаций.