Іцхак Адізес

Біографія

Доктор Іцхак Адізес – один з провідних світових експертів з менеджменту та підвищення ефективності. Його підхід – фундаментальні зміни без хаосу та конфліктів – застосовують понад 1000 компаній у більш ніж 75 галузях, в тому числі зі списку Fortune 100. За останні 35 років він викладає шістьма мовами [англійська, іспанська, іврит, сербська, хорватська та боснійська] у більш ніж 40 країнах. Статті Іцхака Адізеса регулярно з’являються на шпальтах Inc. Magazine, Fortune, the New York Times, London Financial Times, Investor Relations Daily, Nation’s Business та World Digest. Іцхак Адізес є фундатором та керівником Інституту Адізеса, що працює з 1973 року в США та ще 14 країнах світу.

Він написав сім книг, перекладених на 22 мови та перевиданих 50 разів. Його книга «Життєві цикли корпорації: як організації зростають та помирають і що з цим робити» [1998] вже стала класикою та була відібрана The Library Journal як одна з 10 кращих книг з менеджменту. Серед клієнтів Іцхака Адізеса такі компанії, як: Bank of America, The Body Shop, Domino’s Pizza, Northrop Aviation, Coca-Cola Bottling, SanDisk Corporation, Volvo та ін. Іцхак Адізес консультував уряди таких країн як: Бразилія, Греція, Ізраїль, Ісландія, Македонія, Швеція та ін. Іцхак Адізес увійшов до переліку 30 кращих консультантів з лідерства журналу Executive Excellence.

Публікації

 • Блог

  Наближення кризи

  Прибуток, прибуток з вкладеного капіталу, прибуток на акцію – єдине, що сьогодні стимулює менеджмент компаній, раду директорів і так званих власників.

  Блог
 • Блог

  Обізнаність, усвідомлення та совість

  Яка різниця між термінами обізнаність, усвідомлення та совість? Я думав про це деякий час і відповідь, яку я знайшов в літературі, не задовольнила мене.

  Блог
 • Блог

  Як лікувати корупцію

  Корупція – це питання цінностей. Проте рішення не просто змінити цінності, які вплинуть на зміну поведінки людей. Ми повинні виправити систему, яка спокушає слабкість душі та духу. Ми повинні виправляти систему хоча б на стільки швидко, на скільки вона змінюється та створює нові «дірки», які є джерелом проблем, що потребують вирішення.

  Блог