Ірина Тимощенко

Біографія

Якось Оскар Уайльд сказав дуже хорошу фразу – «Абсурдно ділити людей на гарних і поганих. Люди бувають або чарівні, або нудотні».

А тепер про Іру – це чудо відноситься саме до «чарівних», тому і «чудо» в хорошому сенсі слова. Мало є людей, чия зовнішність змушує усміхнутися, і справа тут у позитиві та казковому дусі, який випромінює кожна клітинка Іри.

Людина, яка здатна розібратися в будь-якому питанні за одну годину, яка любить жити красиво та «знати» красиво. З Ірою можна говорити про все – починаючи від снігу, продовжуючи творчістю Кафки та закінчуючи дослідженням регуляторної політики. Пізнання у кожній із цих сфер будуть глибшими за Маріанську впадину, повірте. Дівчинка енергійна та життєрадісна, яка змушує усміхнутися та викликає бажання прийти на роботу.

Публікації

 • Блог

  Видозміна терміну "соціальні мережі"

  Ще кілька років назад я прекрасно усвідомлювала, що соціальні мережі - це те, що надалі допоможе мені в розвитку кар'єри та свого бізнесу. Соціальні зв'язки варто формувати, підтривувати і всіляко "прикормлювати".

  Блог
 • Блог

  Делегування, досвід Тома Сойєра

  В дитинстві багато хто з нас дуже просто і ненав'язливо перекладав свою роботу на інших. Так в дитинстві проявляється управлінський талант, вміння мотивувати та організовувати процеси. Згадати хоча б Тома Сойєра і фарбування паркану. Робота зроблена, всі задоволені, а Том Сойєр ще й у виграші.

  Блог
 • Блог

  Три речі, про які мріє кожен

  Тібор Фішер в "Філософах з великої дороги" згадує, що кожна людина в житті мріє зробити три речі: написати книгу, пограбувати банк, і відкрити маленьку кав'ярню. І якщо пограбування банку виглядає найбільш нереальним та тягне за собою низку проблем, пов'язаних з законом, то все інше є цілком реальним.

  Блог

Коментарі

 • Конференція
  Дмитро Шимків: Які нові бізнес-моделі принесе розвиток Інтернету?

  18 червня 2010 року

  Доброго дня, пане Дмитре!

  Власне, хотілось би почути, які нові бізнес-моделі принесе розвиток Інтернету)

  Дякую!

 • Блог
  Видозміна терміну "соціальні мережі"

  23 червня 2010 року

  Знову ж таки, сторінка, група на фейсбуці - це прекрасний канал просування, інформування про портал. Але ж навряд чи це формування соціальної мережі.... Більше того, от реально, дуже багато юзерів того ж Фейсбуку мають більше 1000 друзів. Це нереально не то шо всіх знати, а хоча б проглядати інформацію від них...

 • Блог
  Видозміна терміну "соціальні мережі"

  23 червня 2010 року

  linkedin - згодна, але просто давненько там не бувала, та і трошки втомлююсь від HR-мнеджери, які додають всіх підряд. Профео - не знаю чому але в мене дуже мало активності там, просто перестала заходити.

  Ну а все інше - просто розважальні речі, вдома перед сном почитати. Хоча... От Твітер щось середнє, але це не зв'язки, це джерело інформації, хоч і дуже корисної)