Анастасія Леухіна

Біографія

Анастасія викладає ведення переговорів, бізнес-комунікації, та управління конфліктами в kmbs з 2004 року.

Поза тим, вона працює менеджером програм Агенції міжнародного розвитку США у Білорусі.

До недавнього часу працювала експертом у проектах Департаменту юстиції США, Європейської комісії, Програми розвитку ООН; розробляла тренінгові програми з ведення переговорів та резолюції конфліктів для канадського та міжнародного ринків в Канадському Інституті Ведення Переговорів та Центрі Медіації при Карлтонському університеті [Канада], викладала ведення переговорів в університеті Нотр-Дам, а також була радником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні.

Анастасія здобула ступінь магістра міжнародних відносин в Університеті Нотр-Дам [США], була сертифікована як спеціаліст з альтернативного вирішення конфліктів Канадським Інститутом Ведення Переговорів [Отава, Канада], вивчала комунікації та журналістику в Карлтонському університеті [Канада] та Державному Нью-Йоркському університеті [США].

Публікації

 • Блог

  Сайт як засіб комунікації: Ви нічого не забули?

  Нещодавно їздила я в Баку. В свій попередній візит ми зупинялися в пострадянському за суттю та формою готелі Абшерон. Нас не дуже влаштовував сам готель, але його місцезнаходження було ідеальним. 2 дні ми намагалися додзвонитися до готелю, щоб зробити бронювання.

  Блог
 • Стаття

  Інноваційне лікування компанії

  Я беру на себе ризик. Інколи пацієнти помирають. Проте якщо не ризикувати, помирає більше пацієнтів. Тому, напевно, найбільша моя проблема у тому,що я був проклятий здатністю рахувати.Із серіалу «Доктор Хаус»

  Стаття
 • Блог

  Не тільки продавайте, але й надавайте послуги

  Вже не пам'ятаю що саме я читала...  ця фраза дуже просто і "в десяточку" відобразила мій пошук відповіді на питання "Чому в Україні з сервісом все так погано".

  Блог