Дональд Трамп

Біографія

Дональд Джон Трамп - американський підприємець, власник однієї з найбільших будівельних компаній США, продюсер та телеведучий. Народився у заможній сім'ї володаря будівельних компаній Фреда Трампа, після закінчення університету працював у компанії батька, пізніше розбудовував свою власну компанію. З часом створив одну з найуспішніших будівельних компаній, побудував будинки у престижних районах Нью-Йорка та інших американських міст. Також є володарем транспортної компанії та низки казіно у США. Негаразди у приватному житті та успіх у бізнесі зробили Трампа одним з найвідоміших особистостей США. Заснував свою власну розважальну програму у реальному часі «Кандидат», де сам брав участь у якості ведучого. Був одружений тричі, має п'ятеро дітей, троє з котрих теж працюють у його компанії.

Публікації

 • Блог

  Китай: співпрацювати чи ні?

  Я вже не один раз згадував про потужну силу Китаю на світовій арені. Дійсно, за цією країною треба спостерігати, і для того є всі підстави.

  Блог
 • Блог

  Базові

  Я хотів би розказати про деякі базові знання, які стануть в нагоді кожному, хто хоче стати підприємцем. Мій батько, Фред C. Трамп, який володів девелоперською компанією, дав мені кілька великих порад. Великих, тому що ці поради - не порожні слова, а поради, які спрацювали і досі працюють.

  Блог
 • Блог

  Контролюйте витрати

  Я люблю підписувати власноруч свої чеки, а не просто натискати кнопки на комп'ютері. У мене є чимало знайомих, які сліпо натискали кнопки, після чого досить часто, в кінцевому підсумку, просто виходили з бізнесу.

  Блог