Анна Лянна

Біографія

Анна Лянна приєдналася до команди kmbs у вересні 2008 року, а з липня 2009 року – головний редактор сайту innovations.com.ua. Відповідає за підбірку та створення контенту – інтерв’ю, статті, блоги, а також поширення інтелектуального гуркоту у соціальних мережах kmbs. Випускниця Києво-Могилянської академії.

Публікації

 • Блог

  Змінюючи себе, змінюєш світ навколо

  Добірка найяскравіших фраз спікерів MBA Grand Opening-2012 в kmbs, які говорили про зміни в собі, своїх компаніях, країні та світі в цілому.

  Блог
 • Книга

  Емоційне лідерство

  Деніел Гоулман, Річард Бояцис та Енні Маккі, досліджуючи феномен лідерства, прийшли до висновку, що основа лідерства настільки тісно пов’язана з емоціями, що навички емоційно інтелекту є критичними для лідерів.

  Книга
 • Блог

  “Період напіврозпаду” знань

  Враховуючи масштаб ринку навчання, багатьом управлінцям варто замислитися не стільки над доцільністю використання бюджетів, скільки над створенням середоваща, яке сприятиме повноцінному розкриттю нових знань та навичок.

  Блог

Коментарі

 • Блог
  ПРОтиріччя у нашому житті

  7 квітня 2011 року Костянтине, я мала на увазі, що сьогодні споживачі, клієнти, партнери, усі стекхолдери хочуть прозорості, чесності, щирості, чистоти, а не замилювання очей. Мені дуже близька ідея Дмитра. Влучний коментар. Дякую, Діма!

 • Блог
  А у якому часі Ваші думки?

  21 січня 2011 року

  Епоха Інтернету дійсно кардинально перевернула наш світ. На перший погляд життя стало більш мобільним, але й той же час менш "соціальним".

  Хочу згадати слова Олексія Скрипника, який висловив мудру думку: "У ХХІ столітті клуб розвинених країн буде визначати не розвиток IT-сфери, а розвиток таких галузей, як сільське господарство, біотехнології (зокрема медицина) та нанотехнології. Парадокс полягає у тому, що цього в Україні майже ніхто не усвідомлює. Для прикладу, у нас немає жодної української вакцини. Те, що потрібно сьогодні найбільшим українським містам, – це наукові парки у різних сферах. Це ті інновації, якими слід займатися насамперед, і ми над цим працюємо".

  Повне інтерв'ю з Олексієм Скрипником можна прочитати за посиланням: http://innovations.com.ua/uk/interview/6/39/1923)

 • Блог
  Office Space: мотивація - ваше вразливе місце

  20 січня 2011 року

  Дякую, Сашко! Про Моджо - то цікаво. Обов'язково прочитаю твою рецензію!