Валерій Пекар

Біографія

Валерій Пекар - президент компанiï "Євроiндекс", член команди "ВікіСітіНоміка". Підприємець з 19-річним досвідом у сфері маркетингу та комунікацій. Член ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Отримав ступінь MBA у kmbs. Учасник бізнес-туру випускників kmbs до Грузії.

Автор більше 200 статей з маркетингу, менеджменту, інформаційних технологій, футурології.

 

Публікації

 • Стаття

  Ізраїль. Країна як кейс

  Валерій Пекар про глибинні причини Ізраїльського феномену - національну ідею, нову економіку та демократію.

  Стаття
 • Стаття

  Таланти і суспільство: Як нам всім змінитися, аби таланти були з нами

  Валерій Пекар підготував ексклюзивний матеріал для innovations.com.ua - статтю за своїм виступом на TEDx Kyiv 20 травня 2012 року про те, чи здатне українське суспільство породжувати таланти, плекати їх, створювати для них живильне середовище.

  Стаття
 • Стаття

  Грузинські сльози щастя й горя торують український шлях

  Вирушаючи до Грузії, я прагнув побачити це на власні очі, поговорити з людьми особисто, — отже, виробити свою власну точку зору і, найголовніше, отримати з цього якісь уроки для України. Сила позитивних і негативних емоцій виявилася такою, що тиждень я просто не міг взятися до роботи над нотатками.

  Стаття

Коментарі

 • Стаття
  Глобальний фазовий бар'єр і шанс на український стрибок

  13 жовтня 2010 року

  Дякую за теплі слова, дуже приємно.

  Що стосується поняття "нація", то я певен, його рано записувати в застарілі. Постіндустріальні люди у великих позанаціональних мегаполісах будуть будувати свою ідентичність на інших принципах, але їх буде 10-15% від усього людства. Взагалі-то "нація" -- поняття "помаранчової" (в термінах спіральної динаміки) парадигми. І таких буде залишатися дуже-дуже багато. Сьогодні їх у світі 30%, але чисельність стрімко збільшується за рахунок китайського та індійського середнього класу та кваліфікованих робітників.