Віктор Котусенко

Біографія

Віктор викладає в kmbs курси: Філософія бізнесу, етика бізнесу, корпоративна соціальна відповідальність.

Віктор Котусенко - Могилянець з 1992 р., від самого початку нової НаУКМА, де він також викладає. Філософ-практик, захоплений можливостями, які щоденно відкриваються для особистісного та інтелектуального розвитку. У 2003 – 2004 рр. стажувався в Університеті "Нотр-Дам" (шт. Індіана, США).

З 1999 р. Віктор працює у галузі етики бізнесу і корпоративної соціальної відповідальності. У 2001 р. був інструктором для українських викладачів етики бізнесу (проект CEUME).

У 2008 – 2010 рр. Віктор був керівником навчальних программ Strategic Consulting Group, і, зокрема, керував запуском середньострокової програми для топ-менеджерів та власників бізнесу "Побудова системного бізнесу". У kmbs Віктор також відповідає за розвиток проекту kmbs knowledge 2.0, внутрішньої соціальної мережі та запровадження методики змішаного навчання (blended learning) у програми школи.

Публікації

 • Стаття

  На порозі змін: як управляти складністю

  Приймаючи рішення в управлінні бізнесом, ми зазвичай намагаємося спростити ситуацію для розуміння.

  Стаття
 • Блог

  Тренди-2013: Віктор Котусенко про "великі дані"

  Вийшов новий випуск innovations journal, на сторінках якого представлені прогнози на 2013 рік від викладачів kmbs.

  Блог
 • Стаття

  Управління складністю

  Систематично розробляються усе нові й нові інструменти та технології управління. Регулярно створюються все більш складні концепції, що пояснюють фундаментальні принципи економіки та менеджменту. У статті піде мова про те, як управляти усім цим сучасному управлінцю.

  Стаття