Валентина Кучинська

Біографія

Дописувач проекту innovations.com.ua; студентка Києво-Могилянської академії. Цікавиться тематикою культуріндустрії, а також співвідношенням бізнесу та мистецтва. Найбільше захоплення – old school of rock.

Публікації

 • Стаття

  Багатство у рiзних вимiрах

  Багатство – одне із ключових понять в арсеналі власника. І від того, яке значення він вкладає у це слово, насправді залежить і стиль ведення бізнесу та його розвиток. Нерідко визначення багатства обмежується лише якоюсь його рисою – як-от підприємницький капітал.

  Стаття
 • Стаття

  Оксана Завойко: "Будуйте продукт за правилами сервісу"

  Сучасне суспільство сприймає немедійну рекламу краще за класичну, а серед різних продуктів надає перевагу тим, які працюють за законами сервісу. Так вважає Оксана Завойко, директорdigital-агенції Prodigi. Своїми думками та порадами вона поділилася із учасниками зустрічі «Гіганти стратегії. Поговоріть про головне».

  Стаття
 • Стаття

  Дмитро Борисов: "Базовий принцип мого бізнесу – розвиток гастрономічної культури"

  Для того, щоб побудувати ефективний бізнес, потрібно бути професіоналом у своїй сфері. Київський ресторатор Дмитро Борисов – яскраве цьому підтвердження. Про розвиток культури споживання у столиці він розповів у власному ресторані “Foodtourist”.

  Стаття