Чан Кім

Біографія

Чан Кім — професор стратегії та міжнародного менеджменту однієї з кращих бізнес-шкіл в світі INSEAD [Франція] та співавтор бестселлера "Стратегія Блакитного Океану". Крім того, він є радником Європейського Союзу та членом Світового економічного форуму у Давосі. Він був членом ради директорів у міжнародних корпораціях.

Чан Кім увійшов у глобальний рейтинг гуру бізнесу Thinkers 50.

Одна зі статтей Чана Кіма та Рене Моборн Value Innovation and Fair Process була визнана однією з кращих статей, що публікувалися у Harvard Business Review. А їхня книга "Стратегія блакитного океану" була видана 30 мовами та була продана мільйонним накладом.

Його статті зі стратегії та менеджменту виходять друком у Harvard Business Review, The Wall Street Journal, The New York Times, The Financial Times, Sloan Management Review.

The Sunday Times назвали Чана Кіма "найяскравішим мислителем в менеджменті. Він та Рене Моборн перевернули уявлення менеджерів про те, що таке стратегія та як її впровадити." А The Observer написав про Чана: "... наступний великий гуру, що сколихне бізнес-світ".

Публікації