Блоги

 • Блог
  Запитання до лідера

  Якісні запитання інколи можуть бути кориснішими для розвитку управлінця, аніж дуже розумні відповіді. Але про що саме варто замислюватись? На які запитання відповідати собі?

 • Блог
  Яким має бути лідер?

  Завдання лідера – задавати тон змінам, аж до зміни парадигми. Якими саме є лідери, спроможні до цього? І чи існує взагалі єдина відповідь на таке запитання?

 • Блог
  Як обіграти Google та Amazon

  На ринку «розумних колонок», тобто підключених до інтернету аудіосистем, останніми роками тривала боротьба між Amazon, Apple та Google. Тим часом маленька американська компанія Sonos розробила план, який повинен допомогти їй стати лідером цього ринку, - і поки що він спрацьовує.

 • Блог
  Історія ідеї, що провалилася

  Інновація здавалась дуже цікавою: пристрій, який може передавати запах по інтернету. Інвестори були зацікавлені, винахідник зібрав достатньо коштів для запуску проекту. Але успіху так і не досяг. Чому так сталось? Чому на перспективну – на перший погляд - ідею чекала катастрофа?

 • Блог
  Преміум за будь-яку ціну

  Бренди, що асоціюються у сприйнятті людей із розкішшю, часом вдаються до досить дивних дій, аби уберегти свої позиції на ринку. Наприклад, за останні два роки швейцарська компанія Richemont знищила власних годинників на $539 млн. – тільки щоб вони не потрапили до рук не дуже багатих покупців.

 • Блог
  Інвестиційна філософія: Баффет vs Маск

  Відомий інвестор і засновник Berkshire Hathaway Воррен Баффет та підприємець Ілон Маск мають кардинально різні погляди на інвестування. У чому полягає відмінність між ними?

 • Блог
  Іронія делегування

  Середовище, де лідери мають наділяти повноваженнями інших, є фундаментально деструктивним. Воно змушує героїчних лідерів, діючи в межах правил ієрархічної структури, одночасно виходити за її границі.

 • Блог
  Три ментальні ознаки лідера

  Лідерство починається з мислення. Щоб управляти ефективно, потрібно розуміти – що відбувається всередині нашої свідомості, тобто спочатку – варто навчитись управляти собою. Це буде першим кроком до лідерства в межах команди й компанії.

 • Блог
  Однієї свободи недостатньо

  Розпалити ініціативу в людях досить просто: дайте їм свободу запускати власні проекти у вашій компанії. А от що складно, так це втриматися в такому режимі роботи і не втопити при цьому бізнес.

 • Блог
  «Почути», що про вас кажуть

  Як досліджувати інформаційне поле компанії та її бренду, якщо щохвилини в інтернеті створюється 1820 терабайт даних, друкується 695 тис. постів у Facebook, завантажується 72 тис. відео на YouTube? Один з варіантів дій – звернутись за допомогою до «великих даних».

 • Блог
  Молоді зміни

  Роль лідера в організації змінюється, і самі компанії все частіше починають діяти інакше, кидаючи виклик тому, «як було завжди». Бізнеси, що прагнуть отримати додаткову конкурентну перевагу, готові використовувати потенціал покоління, яке знає більше за всіх про нові технології.

 • Блог
  Гай Кавасакі про помилки підприємців

  Колишній головний євангеліст компанії Apple, член правління Wikimedia Foundation Гай Кавасакі розповідає, у чому найчастіше помиляються підприємці, спілкуючись з інвесторами і розпочинаючи бізнес.

 • Блог
  Прямий доступ у тренді

  Останні декілька років чимало великих компаній у розвинених країнах стикнулись з новим викликом – появою бізнесів, що працюють із клієнтами напряму. Вони пропонують більш персоналізовані продукти й зручну доставку – і  це є першою ознакою глобальної зміни способу купівлі товарів та послуг.

 • Блог
  Японський рецепт довголіття бізнесу

  Середня тривалість життя компаній продовжує знижуватись. Але у світі залишається ще 967 бізнесів, які було засновано до 1700 року. Більше половини з них (53%) знаходяться в Японії. Чим це можна пояснити?

 • Блог
  Пастка готових рішень

  Часом керівники, прагнучи зменшити кількість помилок чи зекономити час, пропонують працівникам готові рішення їхніх проблем. Проте вирішувати проблеми за інших - означає робити їх залежними від себе, - вважає Ден Роквелл, один з топ-50 фахівців з лідерства й управління у світі.

 • Блог
  Сет Годін про підприємництво

  Що означає діяти як підприємець? І кого взагалі можна назвати цим терміном? Про це розмірковує фахівець з маркетингу Сет Годін у своєму блозі.

 • Блог
  Звичка до самовдосконалення

  Існує чимало шляхів саморозвитку, однак є певні вміння, що будуть корисні майже усім. Вони допомагають підтримувати високий рівень розумової активності та роблять вас ефективнішим у довгостроковій перспективі.

 • Блог
  Тренування інтуїції

  Управлінські – і не тільки - рішення нерідко базуються на інтуїції. Але чи варто їй довіряти? Про це розмірковує у своєму блозі відомий експерт з маркетингу Сет Годін.

 • Блог
  Полювання на «китів»

  Для багатьох бізнесів «кит» - тобто великий клієнт, який генерує значний прибуток, - є бажаною здобиччю. Наскільки відомі світові компанії покладаються на таких клієнтів? Чи залежить це від сфери бізнесу?

 • Блог
  Як створити персональний план?

  У грудні багато людей починають складати плани на наступний рік. Проблема у тому, що хороший план – це як нове взуття: воно вам дуже подобається, але ще не зовсім зручне. Чому так? Бо по-справжньому якісний план порушує статус-кво.

 • Блог
  Історії для лідера

  Вміння розповідати історії є надзвичайно корисним для лідера. Адже коли люди чують історії, то емоційно реагують, асоціюють себе з оповідачем чи героєм, краще запам‘ятовують інформацію. З чого ж почати опанування цієї навички?

календар

Мультимедіа

Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

“Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

Про розвиток управлінських талантів у агросфері

Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

Євген Черняк про власну філософію бізнесу

Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

Усі публікації »

Ми у соціальних мережах