Mатеріали за тегом маркетинг

 • Блог
  Сет Годін: думки про критику

  Як реагувати на ситуацію, коли ваші ідеї постійно заперечують? Або коли ваш продукт критикують? Про це розмірковує у своєму блозі відомий фахівець з маркетингу Сет Годін.

 • Блог
  Інсайти від Сета Годіна: грані простоти

  Як обрати показники для вимірювання успіху ваших маркетингових кампаній? Чи варто примушувати аудиторію почуватись дискомфортно? Відомий фахівець з маркетингу Сет Годін продовжує ділитись цікавими думками у своєму блозі.

 • Блог
  Продаж як виклик

  Що складніше: залучити клієнта-новачка на вашому ринку чи стимулювати людину перейти від компанії, у якої вона купувала досі, до вас? Про це розмірковує автор бестселерів з маркетингу Сет Годін у своєму блозі.

 • Блог
  Три маркетингові поради від Сета Годіна

  Як донести свою ідею до масової аудиторії? Як переконати людину придбати товар чи послугу, що стосується майбутнього? Про це розмірковує у своєму блозі відомий експерт з маркетингу Сет Годін.

 • Блог
  Слухання як ринковий інструмент

  Як слухання допомагає компаніям завоювати сильну позицію на ринку? І яка небезпека виникає потім? Про це розмірковує відомий блогер та автор бізнес-бестселерів Сет Годін.

 • Блог
  Ієрархія цінності продукту

  Як конкурують між собою товари та послуги? Як визначити, хто переможе у битві за споживача? Про це розмірковує Сет Годін, один з найвідоміших експертів з маркетингу у світі.

 • Блог
  Магія показників

  Числа легко порівняти між собою, вони роблять складним приховування проблеми. Проте вимірювання будь-яких показників має певні обмеження, - впевнений відомий експерт з маркетингу Сет Годін.

 • Блог
  Ціна скарги

  Компанії, які відповідають на адресовані їм скарги клієнтів, мають можливість кардинально підвищити лояльність споживачів. Як варто використовувати онлайн-інструменти для отримання зворотного зв‘язку та реагування на нього?

 • Блог
  Мікс ідей від Сета Годіна

  Добірка свіжих цікавих постів з блогу маркетинг-гуру та автора міжнародних бестселерів з маркетингу.

 • Блог
  Фокус на медіа

  Як зрозуміти, які соціальні медіа вам потрібні, а на які не варто витрачати час?

 • Блог
  Як створити продукт, про який мріють клієнти

  Деякі думки, занотовані на події з Сергієм Ноздрачьовим, підприємцем та викладачем kmbs, у рамках проекту kmbs IDEA days.

 • Блог
  kmbs IDEA days: які digital-інструменти потрібні вашому бренду

  Добірка ідей з майстер-класу Володимира Смірнова у рамках проекту kmbs IDEA days.

 • Блог
  Три стратегії цифрового маркетингу

  Один з секретів ефективного цифрового маркетингу полягає у чіткому визначенні мети і підборі методів її досягнення.

 • Блог
  Як «вбудувати» маркетинг в продукт?

  Найуспішніші бізнеси створюють такий продукт, що споживачі не лише хочуть його купити, а й розказати друзям.

 • Блог
  Чому повчитися у Apple?

  Під час останньої рецесії Apple знову встановила рекорд з продажу своєї продукції. Завдяки чому їй це вдалося?

 • Блог
  Гептаграма впливу

  Стратегія, тактика, управління, репутація, наполегливість, бажання досягти успіху та страх - сім елементів, які формують гептаграму впливу.

 • Блог
  Пояснення війн заморожених йогуртів

  Найкращий спосіб стати кращим маркетологом для вашого бренду – це вивчення інших категорій. Принципи фокусування, унікальності назв брендів та візуальних молотків набагато легше розпізнати в категоріях, які вам не знайомі. Коли ви навчитесь розпізнавати принципи, тоді почнеться важка робота застосування їх до вашого бренду.

 • Блог
  Візуальний молоток Америки

  Країна – це бренд і її прапор може стати потужним візуальним молотком. Проте не багато країн мають сильний прапор-молоток, адже більшість прапорів на стільки схожі, що їх неможливо ідентифікувати.

 • Блог
  Супермен, Бетмен і світогляди

  Кожен з нас бачить світ по-своєму, а наші світогляди згортаються у згустки. Деякі люди зосереджені на сьогоднішньому дні, інші – на завтрашньому. Деякі люди дивляться на інновації, як на можливість, інші - бачать ризик.

 • Блог
  Тенденції заходу: інший погляд на розвиток продажів в В2В

  Західний B2B-сегмент масово переходить до нової моделі розвитку продажів, використовуючи інструменти автоматизації маркетингу.

 • Блог
  Сім гріхів маркетингу

  Нетерплячість… великий маркетинг потребує часу. Якщо працювати неправильно (і поспішати), результат обійдеться вдесятеро дорожче, ніж працюючи повільно, але правильно.

календар

Мультимедіа

Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

“Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

Про розвиток управлінських талантів у агросфері

Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

Євген Черняк про власну філософію бізнесу

Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

Усі публікації »

Ми у соціальних мережах