Mатеріали за тегом стратегія

 • Блог
  Ідентичність компанії

  Управляти репутацією бізнесу неможливо, якщо не розібратись – якою є його ідентичність, яким його бачать споживачі, а також в інших важливих питаннях. Ця інформація дає компанії змогу покращити свій публічний імідж, а також підвищити власну ефективність.

 • Блог
  Тривожні кнопки бізнесу

  Існують фактори, які або не сприяють довгостроковому розвитку бізнесу, або можуть говорити про вірогідний занепад організації. Що відноситься до таких чинників?

 • Блог
  Фундамент бізнесу

  Якщо розглядати організаційну структуру у вигляді піраміди, то на нижньому її рівні знаходяться ті, хто забезпечує щоденне безперебійне функціонування компанії. Експерт з маркетингу Сет Годін вважає: керівникам потрібно ставитись до цих людей, як до фундаменту свого бізнесу.

 • Блог
  Живі цінності

  Для формування ефективної корпоративної культури керівнику потрібно доносити до підлеглих, які цінності компанії, чому вони саме такі, та як вони втілюються у діях.

 • Блог
  Точність управлінських рішень

  Управлінець – це той, хто займається виключно майбутнім. Радіус його впливу може відрізнятись залежно від статусу – але у будь-якому разі це про майбутнє. Тому єдине, чим управлінець може і має займатись – це приймати рішення.

 • Блог
  Том Пітерс: «Інновації – це і є стратегія»

  Сьогодні ми вже спостерігаємо монументальні зміни - і вплинути на цей процес не можемо. Однак ми здатні сформувати стратегію, яка буде їх враховувати.

 • Блог
  Едуард Мальцев: ідея та система

  Системне лідерство – це комплексна спроможність сприяти руху організацій у майбутнє. А для цього насамперед потрібна ідея майбутнього.

 • Блог
  Володимир Павелко про лідерський капітал

  Керівник МВА-програм kmbs розмірковує про підприємницьке та системне лідерство та про те, що потрібно для опанування нового типу мислення.

 • Блог
  Інвестиція в помилки

  Як максимізувати "повернення на помилки", тобто перетворити невдачу на частину прогресу компанії.

 • Блог
  Зростання через унікальність

  Засновник компанії Terrasoft Катерина Костерєва про комунікацію з клієнтом, конкуренцію та підприємництво.

 • Блог
  Гнучкість і можливості

  Як людині чи компанії стати більш гнучкою? Про це розповів керівник програми MBF kmbs Євген Пенцак на майстер-класі в рамках проекту kmbs IDEA days.

 • Блог
  Євген Пенцак: трансформація компанії

  Будь-яким організаційним трансформаціям має передувати розроблення стратегії розвитку.

 • Блог
  Як підвищити вартість компанії?

  Вартість компанії може як підніматися, так і падати під впливом різних ринкових і внутрішніх змін.

 • Блог
  Про ризики на шляху до успіху

  Здоровий глузд і консультанти кажуть, що потрібно завжди мінімізувати ризик. Проте існує й інша точка зору.

 • Блог
  Cтратегія персональної цифрової конфіденційності

  Кожен з нас потребує особистої стратегії конфіденційності, яка регламентує, яку інформацію ми повідомляємо і кому. На відміну від відкритості по замовчуванню, ми повинні налаштуватись на конфіденційність. Ми повинні ділитись інформацією лише тоді, коли вигоди від її поширення переважають небезпеки.

 • Блог
  Лора Райз: Візуальний молоток

  Протягом десятиліть маркетологи створювали слогани для позиціонування брендів. Сьогодні цього не достатньо. Маркетологам потрібні "візуальні молотки", щоб будувати бренди.

 • Блог
  Прибутки і проституція

  Іцхак Адізес переконаний, що ділові люди, які сфокусовані на прибутку як на основній меті, а не на здоров'ї організації, займаються проституцією.

 • Блог
  Повсюдна взаємодоповнюваність

  Існує взаємодоповнюваність у всьому, не тільки в командах. Інь-янь комбінація простежується скрізь.

 • Блог
  Економіка "малих"

  Ефекти масштабу давно відомі: великі фабрики - більш ефективні, як і великі мережі дистрибуції й масштабні рекламні кампанії.

 • Блог
  Ціннісна складова управлінського арсеналу

  Рано чи пізно управлінець з досвідом зауважує, що на все, що відбувається в компанії чи не найбільше впливає той феномен, який ми називаємо цінностями – персональними та груповими.

 • Блог
  Добре бути маленьким

  Ефекти масштабу давно відомі. Більші фабрики ефективніші, як і більші мережі дистрибуції і масштабніші рекламні кампанії. Дуже часто важко побороти великого конкурента, особливо якщо ринок чекає надійності та сподівається на збереження статус-кво.

календар

Мультимедіа

Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

“Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

Про розвиток управлінських талантів у агросфері

Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

Євген Черняк про власну філософію бізнесу

Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

Усі публікації »

Ми у соціальних мережах