Mатеріали за тегом Інновації

 • Блог
  Випадкові інновації

  Що є найкращим підходом до вирішення проблем? Більшість відповість, що, перш за все, потрібно знайти проблему, а потім шукати рішення для неї. Проте деякі цікаві ідеї виникають внаслідок випадкових відкриттів.

 • Блог
  Інновації на практиці: як збільшити шанси на успіх

  Ініціативи, пов‘язані з інноваціями будь-якого типу, - справа ризикована. Завжди є досить висока ймовірність, що проект закінчиться невдачею. Ден Роквелл, один з 50 найкращих світових фахівців з управління, розповідає про те, як виправити ситуацію.

 • Блог
  Том Пітерс: «Інновації – це і є стратегія»

  Сьогодні ми вже спостерігаємо монументальні зміни - і вплинути на цей процес не можемо. Однак ми здатні сформувати стратегію, яка буде їх враховувати.

 • Блог
  Ярослава Лоянич про цифрове майбутнє

  Сьогодні можна стверджувати, що в глобальному контексті настало цифрове майбутнє. Найактуальніші інновації стосуються веб-галузі.

 • Блог
  Едуард Мальцев про управлінські інновації

  З точки зору менеджера, важливими є не тільки технологічні інновації, але й управлінські – нові способи взаємодії з клієнтами, партнерами, співробітниками.

 • Блог
  Євген Пенцак про інновації у фінансах

  Найголовніший фактор, який впливає на інновації у фінансах − висока турбулентність усіх ринків.

 • Блог
  Віктор Котусенко про технологічні тренди

  Ми живемо в часи фундаментальних технологічних змін, які не завжди помітно змінюють саме тло взаємодії між людьми, а отже – потребуватимуть принципово нових бізнес-моделей.

 • Блог
  Юлія Плієва: новаторський підхід

  Нерідко саме вдала інновація стає визначальним фактором для бізнес-прориву. Куди, у першу чергу, варто спрямовувати зусилля компаній сьогодні?

 • Блог
  Коли ідея «не чіпляє»

  Як реагувати на недосконалі ідеї співробітників, щоб не зруйнувати їхню мотивацію.

 • Блог
  Люди та інновації

  З самого початку я взяв за правило зустрічатися з людьми особисто.

 • Блог
  Лідерство і вікі-менеджмент

  Світ, у якому ми живемо, сьогодні змушує нас переглянути своє ставлення до лідерства.

 • Блог
  Чому компанії варто навчитися у інноваторів

  Сьогодні деякі люди можуть зробити те, що раніше було під силу лише великим організаціям.

  

 • Блог
  Розабет Мосс Кантер: Як задушити інновації?

  Незважаючи на постійні розмови про інновації, керівники багатьох організацій активно намагаються їх придушити.

 • Блог
  Як керувати процесом новаторства: уроки IBM

  Одна з постійних проблем новаторства в тому, що структури та практики, які сприяють винахідництву, істотно різняться від тих, які направлені на отримання значних результатів від основної діяльності бізнесу.

 • Блог
  Ріта МакГрет про головні проблеми компаній, які прагнуть інновацій

  У книзі Рона Аднера «Широка лінза» виділені головні проблеми компаній, які прагнуть до інновацій: вони дуже вузько сконцентровані на важкій роботі пришвидшення процесу новаторства, ігноруючи два важливі екосистемні виклики, які потрібно подолати для покращення інноваційного процесу.

 • Блог
  Євген Пенцак: Якою повинна бути добра освіта?

  Євген Пенцак, професор фінансів kmbs, на TEDx Kyiv 2012, присвяченій темі “Талант. Освіта. Розвиток”, розповів про те, якою, на його думку, повинна бути добра освіта.

  відео
 • Блог
  П’ять способів зруйнувати інноваційний процес

  Більшість компаній саботують власний інноваційний процес навіть не підозрюючи про це. Професор Ріта МакГрет помітила п'ять симптомів цього синдрому.

 • Блог
  Стів Джобс та міф про "Еврику"

  Коли Стів Джобс пішов з Apple, його вчинок привів до жвавого обговорення його особистості, візії та досягнень. Він заслуговує на увагу: це людина, яка змінила світ технологій та завдяки якій Apple – найважливіша у світі компанія відкритого типу.

 • Блог
  П'ять інноваційних ідей, що збуджують уяву

  Яка різниця між фантастами XIX століття і XXІ століття? А різниця в тому, що для втілення фантазій перших, потрібно було приблизно сто років, а для реалізації ідей других – всього декілька років. Світ надзвичайно прискорився. Добре це чи погано, кожен визначає для себе особисто.

 • Блог
  Фантастична історія "Чача-ча"

  Історія - дивовижна наука. Одна з небагатьох, де суб'єктивне й об'єктивне крокують нога в ногу. Прогалини в інформації доповнюються фантазіями і домислами дослідників і вчених.

 • Блог
  Про те, як зламали традиційність наших смаків

  Пропонуємо подивитися відео виступу Малкольма Гладуела, де він розповідає історію Говарда Московіца - людини, яка в корінь змінила уявлення про смаки, перевернувши ринок харчової промисловості тридцать років тому.

  відео

календар

Мультимедіа

Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

“Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

Про розвиток управлінських талантів у агросфері

Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

Євген Черняк про власну філософію бізнесу

Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

Усі публікації »

Ми у соціальних мережах