Як створити продукт, про який мріють клієнти

Деякі думки, занотовані на події з Сергієм Ноздрачьовим, підприємцем та викладачем kmbs, у рамках проекту kmbs IDEA days.

 

 

 

 

 

Сьогодні вартість створення нового продукту в більшості сфер стала набагато нижчою, ніж колись. Тому ще більший відсоток невдах: легше запуститись - більше провалів.

Різниця між інноватором і фантазером у тому, що інноватор свої ідеї втілює.

Найгірше, що може зробити підприємець, - створити супер-продукт, який нікому не потрібний.

Реклама і просування загалом - це помножувач того, що у вас є. Якщо продукт прибутковий та є попит, реклама їх помножить. Якщо ж продукт збитковий, якщо досвід клієнтів негативний, то просування лише погіршить ситуацію та примножить збитки.

 

 

 
Найгірше, що може зробити підприємець, - створити супер-продукт, який нікому не потрібний

 

 

Тож не варто рекламувати новий продукт одразу на старті. Спочатку продайте першу тисячу. Перевірте свої гіпотези, внесіть правки - і тільки потім просувайте та рекламуйте. Ніяких "великіх лончів" до перевірки першими продажами!

Вдосконалювати новий продукт треба не задля того, аби він почав продаватись, а тому, що він вже продається і довів свою життєздатність.

До того, як вкласти першу гривню:

1. спостерігайте за клієнтами,

2. запитуйте їх (особисто!).

Можна створити в цілому успішний продукт, який однак неможливо суттєво виростити/масштабувати. Це валіза без ручки. Тож завжди наперед продумайте та знайте, за рахунок чого та як ви будете зростати.

Коментарі

   календар

   Мультимедіа

   Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

   Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

   Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

   Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

   TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

   “Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

   Про розвиток управлінських талантів у агросфері

   Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

   Євген Черняк про власну філософію бізнесу

   Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

   Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

   Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

   Усі публікації »

   Ми у соціальних мережах