Дві сторони управління персоналом

Автор: Ярослава Лоянич, лідер HR-напрямку kmbs

 

Управління персоналом має два аспекти, які можна назвати HR-менеджмент і people-менеджмент. Вони досить сильно відрізняються один від одного, і зневага будь-яким з них робить компанію вразливою.

 

 

 

 

HR-менеджмент - це робота з ресурсами, коли за допомогою певних процесів створюється платформа для управління людьми. Іншими словами, це процеси з управління людським капіталом. Приміром, вибудувана система винагород, performance management з чіткими критеріями тощо.

А people-менеджмент - це безпосередня взаємодія всередині якогось процесу між керівником і його командою. Це коли, скажімо, ви на нараді розбираєте з підлеглими якусь ситуацію або ставите їм завдання, вирішуєте конфлікти, які виникають у процесі виконання. Це те, що HR-менеджер часто не може зробити за керівника - або робить, але перестає бути HR-менеджером.

 

 

 
80% конфліктів носять організаційний, а не міжособистісний, характер - і для їх вирішення потрібно переглянути якийсь процес

 

 

Коли в компанії немає вибудованих HR-процесів, управлінці змушені займатися people-менеджментом, але при цьому їм не вистачає потужних інструментів, щоб вирішувати проблеми на рівні організації. Адже 80% конфліктів носять організаційний, а не міжособистісний, характер. І для їх вирішення потрібно переглянути якийсь процес (наприклад, обсяг роботи або завантаження людини).

Інший перекіс - коли HR-менеджеру кажуть: іди, надихай людей, примирюй і мотивуй! Звичайно, можна і так - але при цьому повинна існувати вибудувана платформа, налагоджені процеси, інакше всі зусилля будуть даремними.

Який відсоток часу HR-менеджеру витрачати на перший або другий аспект управління людьми - залежить від того, як організація розподіляє свій ресурс. Універсальних правил не існує. Важливо, щоб у бізнесі був і HR-менеджмент, і people-менеджмент.

 

Також Вам можуть бути цікаві такі матеріали:

Про конкуренцію, співпрацю та ієрархію

Через пізнання себе – до створення команди

Зміни без страху

 

Скажімо, зараз в IT-компаніях поширений такий підхід: у проектної команди є формальний керівник, який не готовий займатися people-менеджментом. Він виконує виключно адміністративні функції, а мотиваційну роль з себе знімає. Замість цього в команду вводять HR-а, який займається people-менеджментом. З точки зору теорії управління - це неефективно, але на практиці працює. Головне, щоб рішення, яке знаходить компанія, відповідало її бізнес-цілям.

Коментарі

  • Nadiya Chorna

    13:19, 27 січня 2016 року

    Приємно читати, коли фахівець простими словами висловлює глибокі знання!

  • Nadiya Chorna

    13:19, 27 січня 2016 року

    Приємно читати, коли фахівець простими словами висловлює глибокі знання!

календар

Мультимедіа

Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

“Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

Про розвиток управлінських талантів у агросфері

Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

Євген Черняк про власну філософію бізнесу

Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

Усі публікації »

Ми у соціальних мережах