Інновації на практиці: як збільшити шанси на успіх

Ініціативи, пов‘язані з інноваціями будь-якого типу, - справа ризикована. Завжди є досить висока ймовірність, що проект закінчиться невдачею. Ден Роквелл, один з 50 найкращих світових фахівців з управління та лідерства по версії INC, розповідає про те, як виправити ситуацію.

 

 

 

 

 

По-перше, будь-якій ініціативі потрібна енергія для того, щоб вижити і реалізуватись. Дуже часто лідер захоплюється ідеєю і вважає, що так само ставляться до неї й інші працівники. Однак насправді далеко не кожен поділяє його ентузіазм.

Тому управлінцю варто запитати себе: як у реальності ставляться члени команди до ініціативи? Може, вони починають розповідати про те, наскільки вони завантажені, коли мова заходить про нову ідею?

По-друге, кожна ініціатива вимагає «чемпіонів» - тих, хто буде відданий їй. Чи є такі люди у вашій команді? Якщо бажаючих немає – це тривожний сигнал, який може означати, що шанси успішно втілити ідею – зовсім невеликі.

 

 

 
Кожна ініціатива вимагає «чемпіонів» - тих, хто буде по-справжньому відданий їй

 

 

Коли ідея ще дуже молода, їй потрібні ті, хто по-справжньому вірить у неї. Якщо ж працівники не виявляють цієї віри – не варто гаяти час.

Існує непоганий спосіб зробити з члена команди «чемпіона» - дати йому лідерську роль, дозволити вести за собою у реалізації нової ідеї. Тому варто спробувати доручити невеликі завдання потенційним лідерам – і подивитись, як вони з ним упораються.

По-третє, прислухатись варто до тих працівників, хто не лише красиво розмовляє, але й справді генерує результати. Ці люди знають, що насправді потрібно, аби ідею втілити в життя.

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали:

Як досягти цілей у 2017-му: три поради

Наради, що провокують дії

Як відбирати потенційних лідерів?

 

По-четверте, потрібно своєчасно приймати рішення і робити вибір. Коли команда чи управлінець не можуть вирішити будь-що, рух зупиняється, вони застрягають. Звичайно, великі рішення зазвичай вимагають чимало часу, проте ніхто не заважає приймати дрібніші рішення чимшвидше.

І, нарешті, інноваційні проекти вимагають швидких результатів – саме це дозволяє залучити тих працівників, що були налаштовані скептично. Після того, як команда бачить перші маленькі перемоги, вона стає значно прихильнішою до нової ініціативи. А також люди починають генерувати власні ідеї – бо бачать, що втілити їх можливо.

 

За матеріалами 7 Principles of Success for Leading Innovative Initiatives

Коментарі

   календар

   Мультимедіа

   Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

   Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

   Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

   Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

   TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

   “Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

   Про розвиток управлінських талантів у агросфері

   Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

   Євген Черняк про власну філософію бізнесу

   Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

   Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

   Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

   Усі публікації »

   Ми у соціальних мережах