Думки про командну роботу

Що сприяє спільній роботі працівників та що може її зруйнувати? Джон Гордон, консультант з лідерства та автор 17 бізнес-книг, п‘ять з яких стали бестселерами, ділиться своїми висновками про те, що впливає на формування команди.

 

 

 

 

 

 

1. Причинами як розвитку команди, так і її занепаду можуть бути культура, лідерство, стосунки, ставлення та зусилля. Сильна культура виникає, якщо є сильний та мудрий лідер. Доброзичливі стосунки між людьми значно збільшують шанси команди на успіх. І, звичайно, багато залежить від того, чи розуміють члени команди свою місію і чи готові витрачати зусилля для її реалізації.

2. Команда – на першому місці. Інколи ви можете бути зіркою, а інколи маєте допомогти іншій зірці зробити те, що їй вдається найкраще – якщо це оптимальний шлях до виконання командного завдання.

Більше того, найчастіше команді неважливо, чи є ви зіркою. Набагато важливішим для неї є те, чи вмієте ви бути частиною великого цілого, чи вмієте бути командним гравцем.

3. Потрібно вчитись не тільки бути хорошим фахівцем, але й бути хорошим членом команди. Це справедливо не тільки для спортсменів, але й для представників будь-якої професії. Коли людина стає кращою у ролі члена команди, вона допомагає й іншим навколо себе робити те саме.

 

 

 
Інколи ви можете бути зіркою, а інколи маєте допомогти іншій зірці зробити те, що їй вдається найкраще

 

 

4. Варто щодня контролювати три речі: своє ставлення, свої зусилля і свої конкретні кроки до того, щоб стати кращим командним гравцем. Решта дуже часто знаходиться поза межами нашого контролю. Але ми можемо впливати на те, як ми самі ставимось до ситуації, і що робимо у ній.

5. Одна людина не може створити команду, але для того, щоб зруйнувати команду, одного працівника цілком достатньо. Тому важливо, щоб описане вище робили усі члени команди.

6. У справді хороших командах людям не все одно. Працівники там опікуються справами один одного, роботою своїх колег та тими зусиллями, яких ті докладають.

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали:

Командна гра

Робота рулить! Інсайти від компанії Google

Мотивація значенням

 

7. Різниця між видатною та звичайною командою – у відчутті єдності. Коли працівники його мають, то вони віддані спільній справі, вони є безкорисливими, а не егоїстичними. Вони поставили команду на перше місце і розуміють - разом вони здатні досягти більшого, аніж поодинці.

8. Кожного дня ваша команда постає перед вибором: погодитись на шлях посередності або піти дорогою величі. Друге, звичайно, складніше й вимагає більших зусиль. Ми усі робимо цей вибір, питання лише в тому – свідомо чи несвідомо це відбувається. І чи розуміємо ми, яким саме шляхом йдемо.

 

За матеріалами 11 Thoughts About Teamwork

Коментарі

   календар

   Мультимедіа

   Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

   Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

   Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

   Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

   TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

   “Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

   Про розвиток управлінських талантів у агросфері

   Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

   Євген Черняк про власну філософію бізнесу

   Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

   Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

   Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

   Усі публікації »

   Ми у соціальних мережах