Блоги

 • Блог
  Тенденції заходу: інший погляд на розвиток продажів в В2В

  Західний B2B-сегмент масово переходить до нової моделі розвитку продажів, використовуючи інструменти автоматизації маркетингу.

 • Блог
  Відкритий лист до пана Медвєдєва, Прем'єр-міністра Російської федерації

  Іцхак Адізес заернувся до пана Медвєдєва, Прем'єр-міністра Російської федерації, з відкритим зверненням.

 • Блог
  "Київстар Бізнес" Дайджест: великі стратегії

  У дванадцятому випуску «Київстар Бізнес» Дайджеста ми вирішили сфокусувати вашу увагу на великих стратегіях. Розробка і реалізація саме таких стратегічних рішень є однією з ключових завдань лідера в бізнесі.

 • Блог
  Сім гріхів маркетингу

  Нетерплячість… великий маркетинг потребує часу. Якщо працювати неправильно (і поспішати), результат обійдеться вдесятеро дорожче, ніж працюючи повільно, але правильно.

 • Блог
  Скільки клієнтів ви втратили сьогодні?

  Одна з найбільш неприємних дилем для керівників вищої ланки бути на хвилі з тим, що реально відбувається на передових лініях їхніх бізнесів.

 • Блог
  PAEI типи та мистецтво реклами

  Просувайте те, ким ви є, замість того, що ви робите, чому ви це робите чи як ви це робите. Звертайтесь до людських сердець і це зробить їх вашими друзями (і, таким чином, клієнтами) на все життя.

 • Блог
  Євген Пенцак: Якою повинна бути добра освіта?

  Євген Пенцак, професор фінансів kmbs, на TEDx Kyiv 2012, присвяченій темі “Талант. Освіта. Розвиток”, розповів про те, якою, на його думку, повинна бути добра освіта.

  відео
 • Блог
  П’ять способів зруйнувати інноваційний процес

  Більшість компаній саботують власний інноваційний процес навіть не підозрюючи про це. Професор Ріта МакГрет помітила п'ять симптомів цього синдрому.

 • Блог
  До дня батька

  У стосунках між батьками і дітьми завжди існує напруження. Так воно є. Батьки змушені приймати рішення, які не цінуються дітьми через відчутність досвіду та юний вік.

 • Блог
  Про економію часу в командній роботі

  Сьогодні перед лідерами постає дилема: коли потреба у створенні ефективної команди зростає, час, потрібен для побудови такої команди, зменшується. Коли члени команди змінюють власну поведінку, може підвищитись ефективність команди загалом.

 • Блог
  Дефіцит усміхнених людей

  Зі зростанням кількості людей, цінність кожного індивіда зменшуватиметься. Це економічна теорія 101. При "інфляції" людей, їхня цінність зменшується. Коли людей мало, цінність кожної особи росте.

 • Блог
  Як досягти успіху: кожному своє

  Сет Годін переконаний, що для кожної людини успіх свій і тому усі поради суперечливі. Комусь краще жити чесно і сплачувати податки, а хтось досягне успіху, ухиляючись від них.

 • Блог
  Заглянути в свідомість через Brand Tags

  Я не часто пишу огляди продуктів. Проте цього разу дещо дійсно зацікавило мене. Насамперед пишу як споживач, а тоді вже як маркетолог.

 • Блог
  Стів Джобс та міф про "Еврику"

  Коли Стів Джобс пішов з Apple, його вчинок привів до жвавого обговорення його особистості, візії та досягнень. Він заслуговує на увагу: це людина, яка змінила світ технологій та завдяки якій Apple – найважливіша у світі компанія відкритого типу.

 • Блог
  Відеозапис зустрічі з Дмитром Борисовим

  Першим гостем Idea Breakfast був відомий київський ресторатор Діма Борисов (Барсук, GastroRock, FOODTOURÏST, BabyRock). Пропонуємо подивитися відеозапис події.

  відео
 • Блог
  Як оманливий успіх робить нас забобонними

  До певної міри ми всі забобонні. В багатьох випадках, чим вище ми опиняємось на кар’єрні драбині, тим більш забобонними стаємо.

 • Блог
  Візуальні молотки говорять до споживачів

  Візуальний молоток розповідає про ваш бренд, саме тому він настільки ефективний. Шматочок лайму говорить, що Corona – це автентичне мексиканське пиво.

 • Блог
  Епізод про kmbs з фільму "Могилянка, I Love You

  Фільм створено в рамках проекту "Могилянка, I Love You", присвяченого 20-річчю відродження Києво-Могилянської академії.

  відео
 • Блог
  Мистецтво виходить за рамки галерейного простору

  Західні бізнес-спільноти вже давно практикують присутність творів мистецтва у ділових інтер’єрах. Роботи художників, які викликають емоційну реакцію та стають приводом для дискусій, допомагають змінити сприйняття робочого простору.

 • Блог
  Ієрархія як необхідне зло

  Ієрархію не можна усунути. Її можна усунути з ідеологічних переконань, проте це не означає, що вона зникне. Виникне неформальна ієрархія. Тому це необхідне зло.

 • Блог
  TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

  “Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

  фото

календар

Мультимедіа

Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

“Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

Про розвиток управлінських талантів у агросфері

Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

Євген Черняк про власну філософію бізнесу

Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

Усі публікації »

Ми у соціальних мережах