Блоги

 • Блог
  Тім Сандерс: як множити цінність оточуючих

  Сьогодні уже не досить просто працювати та «створювати цінність» - треба збільшувати потенціал інших людей.

 • Блог
  Маршал Голдсміт: Залишайтесь зосередженими

  Людей легко надихати, коли справи ідуть вгору, але найкращі лідери надихають людей у важкі часи.

 • Блог
  Наближення кризи

  Прибуток, прибуток з вкладеного капіталу, прибуток на акцію – єдине, що сьогодні стимулює менеджмент компаній, раду директорів і так званих власників.

 • Блог
  Змінюючи себе, змінюєш світ навколо

  Добірка найяскравіших фраз спікерів MBA Grand Opening-2012 в kmbs, які говорили про зміни в собі, своїх компаніях, країні та світі в цілому.

 • Блог
  Гептаграма впливу

  Стратегія, тактика, управління, репутація, наполегливість, бажання досягти успіху та страх - сім елементів, які формують гептаграму впливу.

 • Блог
  Дослідження ізраїльського прориву

  Управлінських висновків після "дослідження ізраїльського прориву" є багато, kmbs готує розширений матеріал по результатам цього дослідження. Але уже зараз можна визначити ключові речі, які інтелектуально вразили в Ізраїлі.

 • Блог
  Олександр Саврук: Точка неповернення

  Необхідність вийти за рамки, побачити себе зі сторони, усвідомити і порефлексувати стає гігієнічним рівнем умінь перспективного управлінця.

 • Блог
  Як керувати процесом новаторства: уроки IBM

  Одна з постійних проблем новаторства в тому, що структури та практики, які сприяють винахідництву, істотно різняться від тих, які направлені на отримання значних результатів від основної діяльності бізнесу.

 • Блог
  Cтратегія персональної цифрової конфіденційності

  Кожен з нас потребує особистої стратегії конфіденційності, яка регламентує, яку інформацію ми повідомляємо і кому. На відміну від відкритості по замовчуванню, ми повинні налаштуватись на конфіденційність. Ми повинні ділитись інформацією лише тоді, коли вигоди від її поширення переважають небезпеки.

 • Блог
  Ріта МакГрет про головні проблеми компаній, які прагнуть інновацій

  У книзі Рона Аднера «Широка лінза» виділені головні проблеми компаній, які прагнуть до інновацій: вони дуже вузько сконцентровані на важкій роботі пришвидшення процесу новаторства, ігноруючи два важливі екосистемні виклики, які потрібно подолати для покращення інноваційного процесу.

 • Блог
  “Період напіврозпаду” знань

  Враховуючи масштаб ринку навчання, багатьом управлінцям варто замислитися не стільки над доцільністю використання бюджетів, скільки над створенням середоваща, яке сприятиме повноцінному розкриттю нових знань та навичок.

  коментарі
 • Блог
  Переборіть звичку перемагати

  Бажання постійно перемагати притаманне більшості дуже успішних керівників, з якими я знайомий. Перемоги – це, звичайно, не погана річ. Зовсім навпаки. Проте бажання перемагати може стати проблемою, особливо якщо тема безглузда або тривіальна.

 • Блог
  Обізнаність, усвідомлення та совість

  Яка різниця між термінами обізнаність, усвідомлення та совість? Я думав про це деякий час і відповідь, яку я знайшов в літературі, не задовольнила мене.

 • Блог
  Як запам'ятовуватися у бізнесі

  Формула успіху? Запам'ятовуватися. Протягом життя ми постійно зустрічаємо людей з різних сфер діяльності. Проте запам’ятовуємо лише деяких з них.

 • Блог
  Відеозапис майстер-класу Володимира Павелка "Стабільність змін"

  Відеозапис майстер-класу директора МВА-програм kmbs Володимира Павелка на тему: "Стабільність змін" в передачі "Майстер-клас" на ТК "Бізнес".

  відео
 • Блог
  Генерування ідей – це не проблема

  Більшість компаній не страждає від недостачі гарних ідей. Дилема полягає в тому, що багато з цих ідей є посередніми.

 • Блог
  Зменшення негативу на робочому місці

  Згідно з опитуванням, більшість співробітників витрачають 10 або більше годин на місяць скаржачись – або слухаючи скарги інших – на їхніх босів або вищий менеджмент.

 • Блог
  Дещо про досвід: або дві сторони однієї медалі

  Іноді недосвідченість - це величезна перевага і той актив, який дозволяє мислити нешаблонно. До вашої уваги думки експертів з цього приводу.

 • Блог
  Як лікувати корупцію

  Корупція – це питання цінностей. Проте рішення не просто змінити цінності, які вплинуть на зміну поведінки людей. Ми повинні виправити систему, яка спокушає слабкість душі та духу. Ми повинні виправляти систему хоча б на стільки швидко, на скільки вона змінюється та створює нові «дірки», які є джерелом проблем, що потребують вирішення.

 • Блог
  Пояснення війн заморожених йогуртів

  Найкращий спосіб стати кращим маркетологом для вашого бренду – це вивчення інших категорій. Принципи фокусування, унікальності назв брендів та візуальних молотків набагато легше розпізнати в категоріях, які вам не знайомі. Коли ви навчитесь розпізнавати принципи, тоді почнеться важка робота застосування їх до вашого бренду.

 • Блог
  Ігри єврокубку з футболу

  В моїх книгах і блогах протягом років я писав, що нам потрібно не просто толерувати різноманіття; ми повинні святкувати його поширення тому що ми отримуємо від нього вигоду.

календар

Мультимедіа

Здорова їжа в Україні: місія нездійсненна чи прибутковий бізнес?

Сучасна людина дедалі більше працює, шалений темп життя додає стресу. Хочеш не тільки виживати, але жити краще – мусиш ставити цілі і досягати їх. Поставлені цілі – це вже стимул впрягтися у коловорот безкінечних справ.

Андрій Федорів: Інновації та творчість – питання не натхнення, а методології

Відомий маркетолог, власник компанії fedoriv.com та викладач kmbs Андрій Федорів розповів про свій професійний розвиток та власне бачення творчості у бізнесі.

TEDxKyiv про таланти, освіту, розвиток, які визначають наше майбутнє

“Талант. Освіта. Розвиток” - тема, якій була присвячена конференція ідей вартих поширення TEDxKyiv. Це вже шоста подія, яка збирає небайдужих і думаючих людей в нашій країні. Проекту innovations.com.ua приємно підтримувати саме такі ініціативи. Ми підготували добірку найкращих тез спікерів конференції.

Про розвиток управлінських талантів у агросфері

Де шукати персонал і керівників для компаній з аграрної сфери бізнесу? Як розвивати співробітників? Як перешкоджати плинності управлінських кадрів?

Євген Черняк про власну філософію бізнесу

Відеозапис управлінської дискусії учасників МВА-програм з Євгеном Черняком в рамках проекту kmbs CHANGE talks.

Тарас Лукачук про зміни в собі та компанії

Відеозапис із зустрічі учасників MBA-програм kmbs з Тарасом Лукачуком, генеральним директором нових ринків Східної Європи та Центральної Азії компанії "Крафт Фудз".

Усі публікації »

Ми у соціальних мережах