12-ий випуск "Київстар-Бізнес" Дайджесту

На сайті «Київстар Бізнес» Дайджесту (cпільний проект компанії "Київстар" та Києво-Могилянської Бізнес Школи) з’явився черговий 12-ий огляд найкращої світової бізнес-літератури. Детальніше про кожну з п'яти книг, яка увійшла до номеру.

  • "Хороша стратегія. Погана Стратегія" (Good strategy. Bad strategy) - книга, яка наробила галасу в глобальному бізнес-середовищі. Одна з п'яти найкращих бізнес-книг у 2011 році за версією видання The Financial Times. Її автор Річард Румельт роз'яснює, яка стратегія є поганою, а яку по праву можна вважати хорошою. Він переконаний, що хороша стратегія повинна грунтуватися на розумінні суті ситуації і відповідної реакції на неї.
  • Не кожна стратегія може забезпечити лідерство в довгостроковій перспективі. Про те, як зробити прорив і втриматися на лідерської позиції, розповідає книга "Стратегія прориву" (Breakout strategy). Вивчивши більше ста стратегій проривних компаній, автори визначили ключові інструменти, що дозволили таким компаніям, як IKEA, eBay, jetBlue, Google, Harley-Davidson, Starbucks, Samsung та ін, досягти проривних результатів. У книзі викладено підхід до створення проривної візії, безвідмовної ціннісної пропозиції та дієвої бізнес-моделі компанії. Тільки якщо всі ці елементи пов'язані єдиною логікою, компанія зможе вийти на передові позиції ринку.
  • Лідер організації є тим локомотивом, від якого напряму залежить успіх всієї компанії. Усе починається зі змін у собі. Саме тому книгою номера стала біографія Стіва Джобса, що розкриває секрети філософії та персональної стратегії великого лідера, які дозволили йому побудувати найдорожчу компанію в світі. Написана Уолтером Айзексон, президентом і виконавчим директором Aspen Institute, книга "Стів Джобс" (Steve Jobs) унікальна тим, що заснована на живих бесідах автора з самим Джобсом, його друзями, родичами, колегами і конкурентами.
  • Давно відомо, що однією з ключових особливостей хорошою стратегії є її реалізація. Про втілення стратегії в життя йдеться у книзі "Виконання" (Execution), яка увійшла в топ-100 найбільш популярних книг усіх часів. Назва говорить сама за себе - книга розповідає, як доводити намічені амбітні плани до їхньої реалізації. Ларрі Боссіді і Рем Чаран діляться практичними порадами, як впровадити в організації культуру досягнення результату на всіх рівнях управління.
  • І нарешті, остання книга випуску "Відкрите суспільство" (Open society) розповідає про стратегію соціуму. Джордж Сорос, мільярдер і один з найбільших філантропів у світі, провів глибокий аналіз економічних, філософських та соціальних аспектів сучасного суспільства і сформулював його основні принципи. Сорос - прихильник філософії Карла Поппера, який сповідував принцип відкритого суспільства, заснованого на демократії і критичному мисленні індивідів.

Більше рецензій шукайте на digest.kyivstar.ua

Коментарі