Продавая незримое

31 жовтня 2011 року

Книгу радить Віктор Оксенюк, координатор Клубу випускників kmbs. 

Ця книга Гаррі Беквітта увійшла у топ-10 кращих книг з маркетингу усіх часів і вважається найкращою книгою з маркетингу послуг. 

Більшість компаній працює у сфері послуг, але при цьому застосовують ту ж модель маркетингу, що і для матеріальних товарів. Однак послуга - це не товар. Потенційний споживач не може дослідити п'ятьма органами чуттів, а значить, не може собі її уявити. Послуга - це всього лише обіцянка того, що ви повинні отримати в майбутньому. Споживач не може побачити, помацати, відчути те, що збирається купити, тому відчуває страх і невпевненість. Якщо товар несправний, ви відразу бачите це і можете вимагати свої гроші назад. Оцінити ж якість пропонованої послуги набагато складніше.

При покупці послуги нам не дають ніяких гарантій, і наша невпевненість зростає. Додатково до всього, послуга не так необхідна, як товар. Потенційний покупець завжди може відмовитися від неї і впоратися із завданням сам або ж взагалі нічого не робити в цьому напрямку.

Гаррі Беквіт пояснює, як працює маркетинг у сфері послуг. І що найголовніше - які його відмінності від маркетингу фізичних товарів.

Рецензія на книгу "Продавая незримое" на cайті "Київстар Бізнес" Дайджесту

Обкладинка: marketopedia.ru

 

Коментарі