FAST MANAGEMENT: Управління це просто, якщо знаєш як

23 лютого 2012 року

Автор: Федор Нестеров

Життя прискорюється, як пральна машина в режимі віджимання. Швидкість збільшується, терміни скорочуються, інформаційні потоки поглинають нас, обчислювальні і комунікаційні можливості зашкалюють. Суспільство весь час за чимось женеться, зростає нове покоління, яке автор називає "поколінням Fast".

Рано чи пізно воно прийде і до вашої компанії у вигляді нових співробітників, нових керівників і навіть нових власників. Як вони будуть розбиратися у складних управлінських ситуаціях? Рішення проблеми - концепція швидкого управління. Суть концепції - спрощувати складні теорії управління до простих управлінських прийомів. Швидке управління - це інструмент для оптимізації та автоматизації управлінської рутини, що допомагає вивільнити час і сили для подальшого розвитку.

Це перша книга, в якій управління представлене як набір простих, зрозумілих, легко впроваджуваних універсальних прийомів. З цих прийомів будь-який керівник може зібрати свою власну персональну колекцію, що дозволяє йому управляти легко й ефективно, в повній відповідності зі своїм стилем і характером. Матеріал побудований на оригінальних авторських технологіях, народжених 17-річною консалтинговою практикою відомого бізнес-консультанта і містить мінімум теорії, тільки практику і ще раз практику.

Книга буде корисна керівникам усіх рівнів.

Фото та інфо про книгу: piter.com

Коментарі