14-ий випуск "Київстар-Бізнес" Дайджесту

image14.pngНа сайті «Київстар Бізнес» Дайджесту з’явився черговий 14-ий огляд найкращої світової бізнес-літератури. В цій статті - короткий огляд кожної з п'яти книг, які увійшли до номеру.

Креативний клас (The Rise of the Creative Class)

Творча діяльність – відмітна риса людини як виду – в наш час  набуває небаченого розмаху. Для  сучасного бізнесу талановиті професіонали відіграють приблизно таку саму роль, яку колись відігравала залізна  руда для сталеливарної промисловості.

Річард Флоріда стверджує, що ми стаємо свідками дозрівання нового суспільного прошарку – креативного  класу. Мета книги – з’ясувати, як і чому цей клас ламає звичний  спосіб життя.

Креативний клас суттєво  змінює економічну географію. Його представники надають перевагу середовищу, яке  стимулює креативність – ті міста, які гарантують не просто можливості й комфорт, а й толерантність  до відмінностей. Саме в такій атмосфері  представники креативного класу  можуть максимально проявляти себе і створювати проривні інновації.

СПІН-продажі (SPIN-selling)

Ніл Рекхем розробив модель СПІН – найпоширенішу сьогодні у світі методику здійснення продажів. Розробки Рекхема базуються на 12-річних дослідженнях – аналізі 35 000 зустрічей з клієнтами, проведених 10 000 продавців у 23 країнах світу.

СПІН-система не дає «магічної  формули», яка змусила б людину купувати те, що потрібно менеджеру  з продажів. Основна мета продавця у СПІН-системі – зрозуміти клієнта. Тому головна увага приділяється консультуванню, з’ясуванню потреб покупця та ненав’язливості. Наріжний камінь моделі СПІН – виявлення потреб за допомогою спеціальної системи запитань, які ставляться перед клієнтом.

Дизайн-мислення в бізнесі (Change by Design)

Технологічний підхід до бізнесу  та інновацій вже не забезпечує стабільного розвитку. Для довгострокового успіху потрібні свіжі рішення та продукти, які враховують потреби окремих особистостей та суспільства в цілому. Потрібен новий підхід до інновацій, який зможе інтегрувати всі аспекти ділової та суспільної сфери. Необхідний потужний загальнодоступний метод створення проривних ідей, покликаних змінити життя людей. Дизайн-мислення пропонує саме такий підхід.

Принцип прогресу (The Progress Principle)

Тереза Амабайл і Стівен Крамер, дослідники у сфері організаційної психології, поставили перед собою запитання: від чого залежить продуктивність праці окремих співробітників та ефективність компанії в цілому? Вони роздали щоденники 238 працівникам семи компаній із трьох різних галузей. Учасники експерименту почали записувати туди значні події робочого життя. Проаналізувавши близько 12 тисяч записів, дослідники вивели ряд закономірностей. Головний висновок звучить так: щоб співробітники працювали ефективно, вони мають бачити прогрес, хай навіть незначний. Таким чином, ключове завдання менеджерів – допомогти персоналу розпізнати цей прогрес. Дослідження підтвердили залежність між особистим прогресом та загальним успіхом організації, але культура більшості компаній не враховує цього взаємозв’язку.

Емоційне лідерство (Primal leadership)

Для успішного управління керівнику недостатньо лише професійної майстерності. У сучасному менеджменті  все важливішими стають міжособові стосунки, а надто - їхня емоційна складова. Спираючись на багаторічні комплексні дослідження основ лідерства  та новітні відкриття у сфері  неврології, автори створили модель емоційного лідерства. Лідери, які мають належний рівень емоційного інтелекту, здатні надихати та об’єднувати колектив спільною ідеєю, будувати в ньому відкриті довірливі стосунки, здійснювати успішні перетворення в організаціях. Найціннішим є те, що ці вміння можуть бути притаманними як окремим особистостям, так і організації в цілому.

Більше рецензій шукайте на digest.kyivstar.ua

Коментарі