Что видела собака

13 жовтня 2011 року

Книгу рекомендує Анна Лянна, головний редактор innovations.com.ua.

Малкольм Гладвел, канадський журналіст та соціолог, який входить до п’ятірки бізнес-мислителів і топ-100 найвпливовіших людей світу, відомий тим, що у своїх книгах і статтях наводить неочікувані й часом провокаційні результати досліджень у сфері соціологічних наук.

Нова книга Малкольма Гладвела "Что видела собака" зібрала його статті, які з'являлися на сторінках New Yorker з 1996 року. У книзі автор публікує провокаційні результати ряду досліджень, чим підриває традиційне мислення суспільства.

Чи допомагають висновки після чергової техногенної катастрофи передбачити потенційні небезпеки такого характеру? Чому страхові компанії стягують з водіїв-початківців більше, ніж із досвідчених водіїв? Чи не переоцінюють компанії талановитих працівників? І що, врешті-решт, бачить собака, коли з ним спілкується "перекладач із собачої мови" Сезар Міллан - людина, яка одним рухом може приборкати дуже розлюченого пса?

На перший погляд, книга "Что видела собака" здається віддаленою від бізнесу, але насправді в ній багато спільного із економікою і соціологією. Думки, викладені в ній, допомагають зрозуміти природу поведінки споживачів і багатьох процесів, з якими ми маємо справу щодня.

Рецензія на книгу "Что видела собака" на cайті "Київстар Бізнес" Дайджесту

Фото: starbooks.net.ua

Коментарі