Привычка к творчеству

20 квітня 2012 року

Книгу рекомендує видавництво Companion Group

Книга "Привычка к творчеству" буде цікава усім, хто займається саморозвитком, готовий змінити себе і максимально розкрити свої здібності. Автор стверджує, що у кожного є творчі задатки і кожен може проявити їх у будь-якій сфері діяльності, досягнувши при цьому високих результатів. Необхідно просто бути готовим до того, що доведеться пересилювати себе і наполегливо працювати.

"Привычка к творчеству" розповідає про те, як виробити свої щоденні ритуали, які з часом перетворяться на корисні звички і допоможуть досягти бажаної мети. Книга вчить, як продуктивно використовувати критику, а також розкриває позитивну сторону особистих помилок. Автор стверджує, що помилки потрібно сприймати виключно як спроби зробити щось нове й незвичне. Навчившись правильно до них ставитися, ви будете здатні рухатися далі і в кінцевому підсумку зможете створити справжній "витвір мистецтва".

Про автора: Твайла Тарп - відомий американський хореограф-модерніст, лауреат театральної премії "Еммі". Її балети входять до репертуару Паризької опери, Королівського балету Ковент-Гарден, трупи Нью-Йорк Сіті Балет та ін. Протягом своєї кар'єри вона поставила понад 125 балетів, 4 бродвейських шоу, співпрацювала з Мілошем Форманом (кінофільми "Волосся", "Регтайм", "Амадеус") та іншими кінорежисерами. Твайла Тарп є лауреатом премії "Тоні" (за бродвейський мюзикл Movin 'Out) і двох премій "Еммі" (за телепрограму Baryshnikov by Tharp).

Рецензія на книгу "Привычка к творчеству" на cайті "Київстар Бізнес" Дайджесту

Коментарі