Тайм-менеджмент для дітей

20 червня 2012 року

Книгу рекомендує Антон Єркоменко, kniga.biz.ua.

Де діти і де тайм-менджмент? Перша реакція, коли дивишся на обкладинку цієї книги "Навіщо псувати дитинство дитині! Ще встигне помучити себе тайм-менеджментом!". Насправді книга зовсім не про це.

Щоб виростити успішну особистість, основи необхідно закладати з дитинства. Ця думка не нова, але мало хто досягає успіху в цьому. Книги про дитячий успіх пишуться або психологами, які багато знають про комунікації і мало знають про успіх, або людьми, що забули про дитинство.

Автор книги - доктор економічних наук Маріанна Лукашенко. Вона відмінно розбирається в успіху і не гірше розбирається в психології маленьких людей.

Стати успішним або жити як доведеться? Маріанна починає книгу з тези "успішна дитина вміє ставити цілі та організовувати себе". Дійсно, ми в нашому вихованні часто фокусуємося на забезпеченні дітей знаннями. Що стосується самоорганізованості, то тут у багатьох великий пробіл, оскільки бути схожим на своїх батьків не хочеться, а як по-іншому - не знаємо.

Книга починається з пошуку дитиною покликання і виявлення цінностей. Є безліч книг про це, але методики Маріанни прості, веселі й ефективні.

Книга вчить допомогти дитині в нерівній боротьбі зі шкільними навантаженнями і приділяє багато уваги загальному перевантаженню дитини, що особливо актуально з практикою масового найму репетиторів.

"Тайм-менеджмент для дітей" для дітей від 3 до 90. Та безумовно, ця книга для батьків. І не тільки тому, що їм доведеться організовувати весь процес. Купуйте книгу, навіть якщо у вас поки немає дітей! Все те, про що пише Маріанна Лукашенко, чудово працює з дітьми і ще краще працює з дорослими! Так завжди буває - дитячі сосиски найякісніші, а в морозиві для дітей є шанс знайти молоко.

Якщо серйозно, то саме ця книга може стати книгою-проривом з особистісного розвитку.

Фото обкладинки: reklam4.ru

Коментарі