Логічна піраміда Мінто

Автор: Мальцев Едуард, керівник програми Executive MBA, kmbs

minto.jpgБарбара Мінто показала, як можна уникнути логічних помилок при складанні текстів ще в 1967 році за часів своєї роботи в McKinsey. З тих пір «принцип піраміди Мінто» удосконалювався і сьогодні пропонується увазі читачів у книзі Барбари Мінто «Принцип піраміди Мінто®: Золоті правила мислення, ділового листа та усних виступів».

Принцип піраміди Мінто® дозволяє структурувати текст, презентацію, міркування. Виділення головного та встановлення взаємозв'язків дозволяють іншим людям зрозуміти, що саме ви хочете сказати.

Відповідно до піраміди необхідно спочатку сформувати головну думку  вашого послання і організувати всі інші думки так, щоб вони підтримували головну. Автор детально розглядає три основні «золоті» правила.

Правило перше: ідеї будь-якого  рівня піраміди є узагальненням ідей, згрупованих нижче. Так, у тексті основна думка абзацу узагальнює речення (ідей) абзацу, основна думка розділу  узагальнює основні думки абзацу. Таке узагальнення вимагає однотипності базових ідей кожної групи: абзацу, розділу, глави, глав.

Правило друге: ідеї кожної окремої  групи повинні бути однотипними, тобто мати щось спільне. Іншими словами, те, що групуємо, повинно групуватися. Можна об'єднати стіл і стілець в «меблі». Але для об'єднання столів, стільців, груш і яблук необхідно спочатку об'єднати столи та стільці в «меблі», яблука і груші у «фрукти» і лише потім – «меблі» і «фрукти» у «речі» (неживі предмети).

Правило третє: ідеї в кожній групі мають вибудовуватись в логічний ланцюжок (послідовність). Ланцюжки бувають дедуктивні (послідовність аргументації – головна ідея, другорядна ...); причинно-наслідкові (хронологічні – перша, друга, третя); структурні (складові – послідовність опису); порівняльні (категорії – перерахування у порядку значимості).

Якщо хоча б одне з трьох правил не виконане, міркування або не закінчені, або помилкові, або не послідовні. У будь-якому випадку, вас зрозуміють неправильно, а найголовнішу ідею можна вважати необґрунтованою.

Автор розглядає застосування логіки в кількох ситуаціях, важливих для керівника: визначення проблеми при прийнятті рішень, письмова комунікація, презентація, висунення гіпотез. Детально розглядаються дедуктивний та індуктивний методи міркувань, обговорюється різниця між констатацією фактів і розмірковуваннями.

Книга може бути рекомендована  для всіх, хто хоче покращити свою здатність працювати з абстрактними концепціями, які складають основу знання і є головним інструментом формування майбутнього будь-якого бізнесу.

Рецензія на книгу на cайті "Київстар Бізнес" Дайджесту

Коментарі