Форум власників та керівників приватних клінік

22 - 23вересня /201709:00 - 18:00

КИЇВ, ГОТЕЛЬ HILTON

22 - 23 вересня 2017 року Академія Заблоцького вчетверте збирає власників та керівників приватних медичних клінік на єдину спеціалізовану професійну подію в Україні, протягом якої медичні експерти разом із провідними бізнес-експертами обговорюють філософію ведення бізнесу, найбільш ефективні бізнес-моделі, маркетингові стратегії та приклади просування, побудову комунікацій із пацієнтами та роль сервісу як можливої конкурентної переваги.

 

Тема цього року: “Сімейний бізнес”. Найстаріші українські компанії мають вік 20-25 років і є ровесниками української незалежності. Доволі часто на етапі старту свого бізнесу українські підприємці заручалися тимчасовою підтримкою своїх близьких (чоловіків чи дружин, братів чи сестер), яка згодом переросла у постійну. Ще вчора просто близькі люди ставали співвласниками компаній, що, очевидно, мало як позитивні, так і негативні наслідки – про що стало зрозуміло лише згодом.

 

За 20-25 років виросли і діти засновників, які або продовжують справу батьків, або обрали для себе інший шлях, або й дотепер шукають відповідь на питання: «Що вони знайдуть і що втратять, займаючись сімейною справою?».

-  Що обіцяти, а чого не обіцяти?

- Як не припуститися помилок або як їх виправити?

- Чи варто передавати управління бізнесом (клінікою) дітям, в компетенції яких ми сумніваємося, чи знайти чужого, але більш компетентного керівника?

 

Та й загалом, чи є сімейний бізнес найкращим рішенням? Можливо, є кращі альтернативи? Адже за межами України вже 500 років існують сімейні компанії, досвід яких ми можемо проаналізувати.

 

Створювати сімейну компанію чи ні? Якщо створювати, то як? Залишатися в Україні чи ні? Саме ці теми розкриє цьогорічний Форум.

 

ДЛЯ КОГО:

- власники та топ-менеджмент компаній приватної медичної сфери (медичні центри, лабораторії, стоматологічні клініки, центри естетичної медицини);

- головні лікарі;

- завідувачі відділень.

Подія розрахована мінімум на 200 експертів медичного ринку.

 

ДЕТАЛІ ПРОГРАМИ ТА РЕЄСТРАЦІЯ: http://zablotskyyacademy.com/forum2017/

КОНТАКТ: +38 067 34 34 911

Коментарі