Перша міжнародна конференція ChatBot Conference UA 2017

29березня /201709:00 - 18:00

29 березня 2017 року в Україні вперше відбудеться міжнародна конференція, присвячена чат-ботам, - ChatBot Conference UA. Цю бізнес-подію у Києві відвідають провідні українські та іноземні експерти галузі.

 

Революція в бізнесі: чат-боти витісняють додатки

Вже незабаром чат-боти стануть звичайним каналом взаємодії між компаніями та клієнтами. Саме у 2017-му багато українських користувачів уперше контактуватимуть з автоматизованими агентами та отримуватимуть швидкі відповіді практично на всі свої запитання.

Захід ChatBot Conference UA стане корисним для підприємців, державних діячів, керівників підприємств, маркетологів, топ-менеджерів, фахівців у галузях SMM, HR, освіти, інвесторів і всіх зацікавлених у впровадженні передових розробок для розвитку бізнесу.

 

Основні теми першої міжнародної конференції ChatBot Conference UA

Оскільки чат-боти є головним трендом e-commerce 2017 року, на ChatBot Conference UA розглянуть всі аспекти їхнього створення, використання та монетизації.

 

На конференції розкриють наступні питання:

- Ефективні сервіси для розробки, хостингу, просування та аналітики чат-ботів;
- Використання машинного навчання для створення смарт-ботів;
- Застосування інструментів Deep Learning у розробці якісних діалогових систем;
- Заробіток на чат-ботах;
- Засоби застосування чат-ботів в бізнесі;
- Емоційна взаємодія з чат-ботами;
- Заміна ботами живих консультантів;
- інші!

 

Спікери ChatBot Conference UA

Серед спікерів конференції будуть найкращі експерти галузі: лідери ринку ChatBot, IT спеціалісти в тандемі з компаніями-замовниками, представники бізнес індустрії:

- Олександр Демидов - керівник напрямку орендних рішень компанії «1С-Бітрікс», експерт в галузі архітектури та адміністрування хмарних сервісів, високих навантажень.

- Олександр Краковецький - CEO DevRain Solutions, CTO ДонорUA, Microsoft Regional Director, Microsoft Most Valuable Professional (Windows DevelopmentPlatform), експерт з відкритих даних та Smart City.

- Євген Саранцев - український IT-підприємець, яскравий представник реформаторів і творців сучасної цифрової економіки в Україні. Євген входить до Ради директорів одного з найбільших українських торгових b2b-майданчиків - zakupki.prom.ua; співзасновник TradeHub і BlackBox Capital.

 

Експерти відзначають, що найближчими роками чат-боти активно розвиватимуться та незабаром у цьому бізнесі з'явиться величезна кількість гравців. Однак в підсумку залишиться лише кілька лідерів.

Щоб опинитися серед них, приходьте 29 березня на конференцію ChatBot Conference UA 2017.

 

Реєструйтеся на офіційному сайті.

Коментарі