Національні змагання Enactus Україна

26травня /201709:00 - 18:00

Premier Palace (бульвар Тараса Шевченка 5-7/29)

26 травня у готелі Premier Palace (бульвар Тараса Шевченка 5-7/29) з 9:00 до 18:00 пройдуть Національні змагання Enactus Україна сезону 2016-2017. Організатори змагань запрошують представників бізнесу увійти до складу журі та стати партнерами заходу.

 

Під час події представники журі зможуть познайомитись із студентськими командами, які презентують підприємницькі соціально орієнтовані проекти, та запропонувати їм співпрацю. Також відбудеться нетворкінг-сесія для суддів на тему “Impact measurement” від компанії EY Україна.

У півфіналі Національних змагань 13 студентських команд представлять свої підприємницькі проекти. Очікується, що проекти студентів оцінюватиме 70 представників бізнес-шкіл, середнього та великого бізнесу. За підсумками голосування журі буде обрано 3 найкращі команди для виступу у фінальному турі. Команда-переможець представить Україну на Всесвітньому кубку Enactus у Лондоні 26-28 вересня.

Перед півфіналом змагань відбудеться Opportunity Expo. Це подія, під час якої представники компаній-партнерів зможуть розмістити свій стенд та познайомитись зі студентами Enactus Україна.

 

Національні змагання Enactus Україна сезону 2016-2017 – це чудова нагода для просування бренду компанії як роботодавця; посилення корпоративної соціальної відповідальності бізнесу та можливість знайти потенційних амбасадорів компанії від команд Enactus у містах-мільйонниках.

 

Організатори змагань – Enactus Україна, частина світової мережі Enactus. Сьогодні до спільноти Enactus Україна залучено 25 ВНЗ та більше 300 студентів. Enactus Україна представлений у 5 містах України: Львів, Харків, Вінниця, Одеса та Київ. Основне кредо Enаctus: “Ми віримо, що інвестиції у креативних та свідомих студентів, які займаються підприємницькою діяльністю на благо інших, змінять Україну та світ на краще”.

 

Національні змагання Enactus Україна відбуваються за підтримки EY Україна, Метінвест,  TIS

 

Реєстраційна форма для суддів, представників бізнесу за посиланням.

З питань партнерства звертайтеся до керівника Enactus в Україні, Марини Гоношиліної mgonoshylina@enactus.org.ua

 

З програмою змагань можна ознайомитися за посиланням.

 

Для отримання більш детальної інформації, пишіть на Facebook або пошту info@enactus.org.ua

Коментарі