Підсумкова конференція проекту «Купуймо Разом!»

4грудня /201709:00 - 18:00

Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] (вул. Волоська 8/5, м. Київ)

Після трьох довгих років реалізації, проект «Купуймо Разом!» добігає до свого успішного завершення. Наприкінці 2017 року офіційно завершується фінансування Проекту Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща в рамках програми «Польська Допомога». Проте, це не кінець, а тільки початок нового етапу запровадження бізнес-моделі закупівельних груп в Україні.

 

Підсумкова Конференція спрямована на підведення підсумків реалізації Проекту впродовж 2015-2017 років, представлення основних результатів та досягнень, а також обговорення подальшої праці українських підприємців та бізнес-об’єднань (локальних Лідерів) на шляху адаптації польського ноу-хау кумуляції закупівель задля підвищення конкурентоспроможності бізнесу. Проте, основним завданням конференції є інаугурація самостійної діяльності Консультантів Закупівельних Груп на базі започаткованих Центрів Компетенцій Закупівельних Груп у Львові та Києві. Саме це становитиме довготривалий ефект проекту «Купуймо Разом!».

 

Детальна програма Підсумкової Конференції буде опублікована згодом!

 

Деталі та РЕЄСТРАЦІЯ на інтернет-сторінці Проекту: http://kupuimorazom.org.ua/?p=3502 

 

Основні елементи програми заходу:

- Виступи та презентації українських Консультантів Закупівельних Груп, які вже розпочали свою діяльність та від імені Проекту брали участь в конференціях і проводили тренінги;

- Представлення концепції майбутньої діяльності Центрів Компетенцій Закупівельних Груп у Львові та Києві;

- Обговорення перспектив розвитку бізнес-моделі закупівельних груп в Україні;

- Участь представників польської Гастрономічної Закупівельної Групи (понад 3500 фірм), які підготовили бізнес-пропозицію для українських постачальників та підприємців у секторі громадського харчування та готельного господарства (HoReCa).

 

У заході візьмуть участь:

- Представник Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща;

- Бартош Мусялович – Керівник Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві;

- Віктор Талах – заступник директора Департаменту конкурентної політики Антимонопольного комітету України;

- Владлен Сисун – координатор проекту ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств»;

- Представники Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs];

- Представники Національної платформи малого та середнього бізнесу;

- Координатори та експерти проекту «Купуймо Разом!»;

- Консультанти та Лідери Закупівельних Груп – учасники Проекту;

Та інші гості і партнери Проекту.

 

Подальший розвиток та розширення досягнутих результатів Проекту «Купуймо Разом!» можливі завдяки ряду інструментів доступних для вільного використання, серед яких слід згадати: e-Learning платформу, базу знань, публікації та інтернет-сторінку. Не можна забувати про насичену консультативно-навчальну частину Проекту, ефектом якої є поява групи майбутніх Лідерів і Консультантів, а навіть започаткування перших пілотних закупівельних груп. Важливим є також залучення партнерів протягом останніх трьох років (Антимонопольний комітет України, Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], Програма розвитку ООН в Україні, Національна платформа МСБ, Польсько-Українська Господарча Палата), які допоможуть українським Лідерам і Консультантам на шляху досягнення поставленої цілі, а локальні Центри Компетенцій стануть так званими хабами теоретичних знань, практичних навиків та місцем інтеграції середовища підприємців і експертів у сфері бізнесу. Окрім того, збудована впродовж реалізації Проекту структура та мережа контактів дозволить прискорити процес повноцінного запровадження ідеї закупівельних груп в Україні. Команда «Купуймо Разом!» й надалі підтримуватиме учасників Проекту!

 

Все вище сказане дозволяє з впевненістю та оптимізмом дивитись у майбутнє. Завершення одного етапу – означає початок нового. Далі все в українських руках!

Коментарі