Business Intelligence: як управлінцеві приймати ефективні бізнес-рішення?

14лютого /201818:30 - 20:00

ПРОВУЛОК ЛОПАНСЬКИЙ 2/2, ХАРКІВ

Яким чином  управлінцеві стратегічного рівня  "відцифрувати стратегію" бізнесу, оцінити ризики та спроектувати його прибуток?

 

Розуміти зовнішній контекст та зчитувати потенційні ризики – цього вже недостатньо, аби бізнес був успішним та фінансово результативним. Критично знати - що і навіщо аналізувати та інтерпретувати, які фінансові показники брати за основу і як поєднати зовнішні дані – інформацію з ринку та про ринок, з внутрішніми, фінансовими в першу чергу, показниками компанії.

 

Метою Business Intelligence, як інструменту, є інтерпретувати фінансові показники та зовнішні дані в принципі, фокусуючись лише на ключових факторах ефективності, та моделюючи результат різних варіантів дій та відстежуючи та впливаючи на результат прийняття рішень.  Але як сучасному управлінцеві не загубитись у великому масиві даних та фінансових показників – коректно інтерпретувати їх та конвертувати в потрібну й корисну для себе та свого бізнесу форму?

 

Ключові питання:

- Ефективні бізнес-рішення: поєднання стратегічного менеджменту та практичної економіки.

- Як виміряти успішність бізнесу - які ключові критерії та показники обрати?

- Управління ризиками та динамікою розвитку бізнесу: як це корелюється та взаємовпливає?

 

Детальніше про подію: https://kmbs.ua/event/business-intelligence-yak-upravlincevi-priymati-efektivni-biznes-rishennya-3

Коментарі