BRAND LICENSING DAY 2018

22березня /201816:00 - 21:00

Конференц-хол «Oasis», ТРЦ «Ультрамарин»          
Київ, вул. Липківського, 1А, 3 поверх

22 березня на Brand Licensing Day експерти ринку розкажуть про світовий досвід індустрії ліцензування брендів, про тренди і можливості, які відкриваються для українських компаній.

 

«Ліцензування — це сучасний інструмент маркетингу, який надає популярність в оренду.  «Данон», ТМ «Моршинська», ТМ «Любимов», мережі «Алло», «Ватсонс», «Єва» і «Епіцентр» вже використовують цю можливість для розвитку свого бізнесу. Обсяги продажу ліцензованої продукції у світі становлять три ВВП України — 252 млрд. дол.  Цей інструмент гарантує легкість запуску нових продуктів і заощаджує інвестиції у рекламу», -— відзначає Едуард Ахрамович, генеральний продюсер Art Nation Family.

 

На бізнес-форумі будуть представлені як новинки, так і топові ліцензійні бренди українського ринку: «Gapchinska», «Prima Maria», «Гусь», «Маша і Ведмідь», «Щенячий патруль» та інші. Експерти розкажуть про нюанси продюсування культурних феноменів: який шлях пройшли герої картин Марії Примаченко до появи в світових каталогах і, як добре відомий фейсбук-мем Гусь виходить в офлайн, на полиці магазинів.

 

Під час панельної дискусії: “Власний бренд чи популярний в оренду” маркетинг–директори і спеціалісти з комунікацій поділяться перевагами та недоліками у роботі з героями брендів і тим, коли краще взяти ліцензію, а коли створювати і розвивати власних персонажів.  

 

Подія націлена на власників бізнесу, керівників компанії, бренд–менеджерів і маркетинг–директорів.

 

Організатор — UDC, провідне агенство ліцензування брендів в Україні, яке входить в групу компаній Art Nation Family. UDC надає бізнесу героїв разом із їхніми досягненнями, популярністю, емоціями, які вони викликають, а головне —  цільовою аудиторією. Агенство працює на ринку ліцензованого імпорту вже 7 років, маючи у портфелі кейси з більше ніж 130 компаніями. Все  розпочалось з мрії про те, як одночасно просувати культурні феномени та розвивати бізнес у рідній країні.

 

Реєстрація обов’язкова: http://udclicensingday.com/  

Для візиту, потрібно отримати офіційне підтвердження на пошту.

 

Для додаткових питань:

Килина Бішер, 098 176 69 59, kylyna.bisher@gmail.com

Коментарі