Природа сильного бізнесу: візія власника як точка відліку

15листопада /201618:30 - 20:00

kmbs, вул. Волоська 8/5

"Я роблю ті й самі речі, по-трохи покращуючи їх. Я завжди прагнутиму вершини, та ніхто не знає - де вона. Якщо ти думаєш, що знаєш все, зрозумій - ти просто себе обманюєш. Навіть у свої 85 років я не думаю, що досягнув досконалості. Але я відчуваю захоплення увесь день. Я обожнюю готувати суші і я віддаю своїй працю своє життя". Дзіро Оно, власник Скійябаші Дзіро, один з найбільших суші-майстрів у світі, що все своє життя присвятив шляху до ідеалу.

Прагнення до досконалості нескінченно: це подібно подорожі на край Всесвіту. Але де насправді та межа, перетнувши яку можна з упевненістю сказати, що ось, нарешті її досягнуто? Про побудову сильного бізнесу та фактору, що впливають на цей процес - спонукають або навпаки перешкоджають, а також про таке:

- В чому полягає "сила" будь-якого бізнесу?

- Які фактори впливають на формування "природи сильного бізнесу"?

- Чи приклад бізнесу Дзіро є "сильним бізнесом" і, в чому саме його сила ?

- Як вивести формулу "сильного" бізнесу для Вашої компанії?

Документальна стрічка "Мрії Дзіро про суші" - про власника невеличкого суші-бару, що притулився в одному з багаточисельних підземних переходів Токіо. Нічого особливого: скромний, тісний інтер'єр, 10 посадочних місць вздовж стійки, туалет зовні, в меню тільки суші... і 3(!) мішленівські зірки.

В основі життєвого шляху Дзіро Воно лежить японська філософська система кайдзен, яка передбачає нескінченне вдосконалення умінь і задоволення потреб клієнтів. Встати на цей нелегкий шлях, який практично не приносить задоволення, змусила доля самого майстра: в дев’ять років йому сказали: "Забудь дорогу додому, назад шляху немає". І все життя йому доводилося працювати, виживати, добиватися і не зраджувати свою роботу. Вона настільки його захопила, що, доживши до 90 років, Дзіро Оно не дозволяє собі вихідних, а якщо і бувають такі дні в його графіку, то він скоріше намагається прийти в свій ресторан.

"Прагніть до простоти. Знайдіть свою пристрасть! Будьте перфекціоністом. Все, чого я хочу — це готувати суші. Робити це все краще і краще. Мої суші дуже прості, і в цьому полягає головна хитрість. У простоті є глибина, є мудрість, є чистота".

 

Попередній перегляд фільму є обов'язковою умовою участі у події, подивитись фільм "Мрії Дзіро про суші" можна - тут.

 

Викладач:

Володимир Павелко, Заступник декана з питань міжнародного розвитку, викладач kmbs

Вартість: 400 грн

Детальніше

 

Контактна особа

Олена Сорокіна
МВА-менеджер
тел.: + 38 (050) 191 40 30
email: olena.sorokina@kmbs.ua

Коментарі