Бізнес-табір Made in Ukraine

27 - 2березня /2017 - квітня /201709:00 - 18:00

Relax Park Verholy (Полтавська область)

Які асоціації у вас викликає слово “табір”? Можливо, це режим, структура та дисципліна. Для когось це приємна компанія, душевні розмови до ранку та розширення кола знайомств. Для підприємців слово “табір” вже сьомий рік асоціюється із бізнес-табором Made in Ukraine. Адже це справжній табір для дорослих, на якому можна повністю пропрацювати свій проект за 6 днів разом із успішними підприємцями, менторами та ігротехніками.

 

Сім років тому в Україні почалася нова ера освітнього бізнесу для підприємців - Анна Петрова створила бізнес-табір Made in Ukraine. З того часу табір відвідали близько 500 власників бізнесу та підприємців-початківців.

 

Що дає бізнес-табір Made in Ukraine власнику бізнесу?

Перш за все, час та досвід. Усі цінують свій час та не бажають витрачати його даремно. На бізнес-таборі за 6 днів можна пропрацювати всі нові інструменти, механіки, перейняти досвід відомих бізнесменів та знайти десяток рішень проблем. На це решті підприємців можуть знадобитися роки, а тут лише 6 днів.

По-друге, це нетворкінг. На тиждень учасники потрапляють виключно у коло тих, хто з палаючими очима створює та розвиває свою справу. Саме тут, на бізнес-таборі Made in Ukraine, можна знайти собі партнерів та друзів.

По-третє, це знання та можливості. Учасники дізнаються, як створити сильну команду та як потім цю команду мотивувати, як масштабувати проект, як виходити на нові ринки та багато іншого.

 

“Я працював над навичками формуванням команди для компанії з управління активами. Приїхав із запитом, як зібрати і запустити роботу “бізнес спецназу”. В процесі взаємодії зі своєю групою та рештою учасниками зрозумів, що є багато, так званих, підводних течій. Фактично кожен учасник зіркової команди уже є лідером зі своїми сформованими переконаннями, досвідом і звичками. Моє завдання в реальному житті об’єднати їх так, щоб сталася не війна за територію і лідерство, а синергія.”

Юрій Камельчук, львівський бізнесмен, власник 5 бізнесів

 

“У мене не було бізнес освіти. Я рухалася тільки за інтуїцією, а зараз я маю величезний набір інструментів, а головне - це знайомство з великою кількістю успішних і вмотивованих молодих підприємців. Напевно, це головне, бізнес табір - це всього лиш тиждень, а оточення лишається назавжди :)”

Олена Мисник, засновниця MyBOOKmark

 

“Швидше, вище, сильніше” - якщо у своїй підприємницькій діяльності ви керуєтеся такими принципами, якщо ви розумієте, що бізнес - це не лише про гроші, але й про цінності, якщо ви хочете перейти із точки А в точку Б у власній справі - welcome на бізнес-табір Made in Ukraine.

 

Дата проведення бізнес-табору Made in Ukraine для власників бізнесу 2017: з 27 березня по 2 квітня

Місце проведення: Relax Park Verholy (Полтавська область).

Реєстрація: https://goo.gl/w6xX3x

Коментарі