Форум бізнес- та IT-лідерів

22червня /201709:00 - 18:00

КВЦ Парковий

22 червня в Києві, у КВЦ Парковий, відбудеться Форум бізнес- і IT-лідерів: від стратегії до результату на гіпершвидкості. У фокусі заходу — 10 унікальних кейсів від лідерів бізнесу про те, як розвивати компанію, коли потреби клієнтів, ринок і технології змінюються з приголомшливою швидкістю.

 

Гостей чекає насичений день — 2 паралельні потоки, 4 тематичні блоки і 8 годин, присвячених практичним кейсам та історіям успіху в маркетингу, продажах і сервісі, а також управлінні процесами компанії.

KEYNOTE-сесія: серія виступів про мистецтво управління бізнесом в епоху змін і про підходи, які допомагають компаніям масштабуватися і одночасно змінюватися на високій швидкості.

Ключову тему форуму розкриють:

  • Павло Шеремета, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України; засновник Майстерні стратегій PRORYV.
  • Катерина Костерева, СЕО bpm’online і Terrasoft.
  • Владислав Чечоткін, засновник інтернет-супермаркету Rozetka.ua.

 

Потік CRM: практичні кейси та інструменти для управління продажами, маркетингом і сервісом, які допомагають компаніям знаходити нові напрямки розвитку свого бізнесу. Ви дізнаєтеся:

  • ELDORADO: Як на практиці виглядає реалізація стратегії омніканальності в компанії: від трансформації бізнес-процесів і визначення ключових метрик онлайн-бізнесу до ролі технологій у цих процесах.
  • Baker Tilly: Як побудувати комунікації з клієнтами, щоб досягати успіху у світі, який постійно змінюється.
  • ВіДі Груп: Як побудувати digital-стратегію або як CRM може змінити компанію.

 

Потік BPM: доповіді експертів про роль технологій в ландшафті сучасної компанії, застосуванні BPM-інструментів в різних сферах діяльності організації і технологічних трендах. Про свій досвід розкажуть:

  • Датагруп: Як підвищити операційну ефективність і оптимізувати бізнес-процеси для успішного розвитку компанії.
  • Нафтогаз України: Як побудувати IТ-департамент, орієнтований на бізнес, і зробити його ключовим драйвером розвитку компанії.
  • Укртелеком: Як проходить комплексна трансформація телекомунікаційного гіганта і як це впливає на IT-ландшафт організації.
  • Terrasoft: Як завдяки тісному партнерству бізнесу та ІТ забезпечити швидкість і гнучкість змін у компанії.

 

Академія: серія майстер-класів для учасників, що хочуть більше дізнатися про кращі практики управління продажами та бізнес-процесами організації.

 

Експо і нетворкінг: Зустріч понад 700 учасників — власників бізнесу, топ-менеджерів та керівників департаментів — це можливість для розширення кола ділових контактів. Також для гостей форуму буде організована експозона для знайомства з технологіями, які допомагають компаніям трансформуватися на високій швидкості.

 

Дізнатись більше про форум та зареєструватися можна на сайті Terrasoft.

Для отримання знижки 20% у формі реєстрації введіть промокод kmbs.

Приєднуйтесь!

 

22 червня. Київ. Форум бізнес- та IT-лідерів: від стратегії до результату на гіпершвидкості >>

 

Група компаній Terrasoft — розробник платформи bpm'online для управління бізнес-процесами маркетингу, продажів та сервісу. У компанії працює близько 700 експертів, а її продуктами користується більше 6 500 клієнтів по всьому світу. А партнерська мережа налічує понад 400 партнерів у 35 країнах. Детальніше >>

Коментарі