Презентація книги "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива"

6грудня /201619:30 - 21:00

Конференц-зала IQ Business Center (вул. Болсуновська 13-15)

6 грудня, у вівторок, Yakaboo Publishing презентує першу книжку − українське видання бестселера Дена Сенора і Сола Синґера Start-Up Nation: "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива".

 

В рамках презентації відбудеться панельна дискусія “Країна, яка змогла: досвід Ізраїлю і українська мрія” за участю співзасновника та керуючого партнера GrowthUP Group, cпівзасновника першого українського бізнес-акселератора GrowthUP, Дениса Довгополого, голови Наглядової ради UVCA (Української Асоціації венчурного капіталу та приватних інвестицій), засновника та керуючого партнера AVentures Capital, Андрія Колодюка, заступника  Глави Адміністрації Президента України, секретаря Національної ради реформ, Дмитра Шимківа.

 

Презентація відбудеться у конференц-залі IQ Business Center (вул. Болсуновська 13-15). Початок о 19:30.

 

"Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива" − бестселер The New York Times і Wall Street Journal. Книгу перекладено 30 мовами світу. Це історія про те, як бідна  країна у війні змогла здивувати світ рівнем добробуту, технологічними досягненнями. Для України книга "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива" є вкрай своєчасною. Адже вона не про поодинокі успішні проекти, а про цілу країну, розвиток якої залежить лише від її громадян, командної роботи, творчого підходу, прийняття невдач та незламності духу. 

 

Yakaboo Publishing засновано у 2016 році компанією Yakaboo.ua – найбільшою в Україні інтернет-книгарнею, яка пропонує асортимент видань з України, Росії, США, Польщі, Франції та інших країн. Пріорітетним напрямком видавництва є перекладна non-fiction література. Співзасновницею Yakaboo Publishing стала видавець Оксана Форостина (імпринт ТАО).

Коментарі