Презентація аналітичного звіту "Захищати не можна відкривати"

19грудня /201710:00 - 13:00

Пров. Ярославський, 1/3, HUB 4.0

У вівторок 19 грудня о 10.00 запрошуємо Вас взяти участь у презентації аналітичного звіту “Захищати не можна відкривати. Національний економічний прагматизм”, присвяченому світовим практикам захисту національного виробника, у Києві. Організатор – Офіс підтримки Національної ради реформ.

 

Дискусія щодо вироблення політики у сфері захисту національного виробника знову актуалізувалась і в Україні, і в світі. Команда підтримки НРР підготувала дослідження з описом досвіду Німеччини, США, Туреччини, Індонезії та України. Звіт має на меті підтримати змістовне обговорення досвіду та кращих практик у захисті національного виробника, вийти за межі слоганів та лозунгів і розпочати дискусію щодо вироблення політики України у цій сфері.

 

Презентація пройде за участі автора дослідження, менеджера проектів Команди підтримки НРР Анни Чухай та секретаря НРР, Заступника Глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа.

 

У рамках заходу відбудеться панельна дискусія на тему: «Захищати не можна відкривати: Національний економічний прагматизм». Експерти, економісти, політики, представники бізнесу і науковці спільно знайдуть відповіді на питання:

- Чи потрібно захищати українських виробників в умовах, коли країни-партнери активно просувають свої товари і бренди на міжнародні ринки?

- Чи має Україна надавати преференції виробникам, які розташовані на її території, в умовах, коли країни конкурують за інвесторів?

- Чи має держава стимулювати інновації та створення робочих місць?

- Якими критеріями повинна керуватись держава у прийняті рішень про політику у сфері розвитку національного виробництва?

 

Учасники дискусії:

- Дмитро Шимків - Секретар Нацради реформ, Заступник Глави Адміністрації Президента України

- Тимофій Милованов - Почесний Президент Київської Школи Економіки, співзасновник VoxUkraine, член ради НБУ

- Юлія Ковалів - Національна інвестиційна рада

- Представник бізнесу - Спілка підприємців України (tbc)

- Наталія Микольська - заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі (tbc)

 

Модератор дискусії:

- Олександр Крамаренко головний редактор Деньги.UA

 

Запрошуємо Вас долучитись до обговорення!

Реєстрація на захід за посиланням https://goo.gl/forms/YmfcvuUjxy8s60lH3

З детальною програмою можна ознайомитись тут: reforms.in.ua

 

Контакти:

Валерія Терлецька
38 (066) 090 45 54
Valeriya.Terletska@dentsuaegis.com.ua

Коментарі