Блог
Про щастя та його нестачу

Навряд чи знайдеться притомна людина, яка не прагне бути щасливою – причому постійно. Звідки береться щастя у короткостроковій та довгостроковій перспективі? Про це розмірковує у своєму блозі бізнес-гуру Іцхак Адізес.

Відео
Мистецтво, створене з довіри, вразливості й зв'язку

Мистецтво Марини Абрамович руйнує бар'єри між аудиторією та митцем, маючи на меті підвищення свідомості та особисті зміни. У своєму TED-виступі вона розповіла про власне розуміння перфомансу, про свою мету та метод.

Стаття
Сервіс: до і після

Про те, як юридична компанія «Правое дело» змінила свій підхід до сервісу – і які результати отримала.

Стаття
Безмежна самотність Блеза Паскаля

Яку спадщину залишив Блез Паскаль, один із найвидатніших мислителів у історії людства? Про що писав цей талановитий математик, який покинув наукові дослідження задля пізнання сенсу буття і Бога?

Стаття
Чи справді ви бірюзові й гнучкі?

Викладач kmbs Артем Сердюк - про те, як відрізнити Agile, холакратію та бірюзову організацію від підробки.

Відео
Бізнес-мудрість, або як створюються книги про бізнес

На бізнес-майданчику "Книжкового арсеналу" відбувся круглий стіл, під час якого викладач kmbs Володимир Савчук та співзасновник компанії "Нова пошта" В’ячеслав Клімов дискутували про успішність в бізнесі.

Стаття
Тренди-2017: поглиблення толерантності

Існує думка, що поклик до співчуття закладено глибоко в людській природі. Незважаючи на це, наш світ ще дуже далекий від утопії. Проте фахівці Trendwatching.com вважають: майбутнє саме за толерантністю, і цей тренд вже почав набирати обертів.

Інтерв'ю
Рішення без компромісів

Теорія обмежень, створена доктором Еліяху Голдраттом, допомагає компаніям вдосконалювати свої процеси. Принципи, закладені в її основу, можна використовувати й для персонального розвитку. Про свій метод «Діамант»  розповіла Ефрат Голдратт-Ашлаг в інтерв‘ю для проекту OPEN.

Блог
Інсайти від Сета Годіна: грані простоти

Як обрати показники для вимірювання успіху ваших маркетингових кампаній? Чи варто примушувати аудиторію почуватись дискомфортно? Відомий фахівець з маркетингу Сет Годін продовжує ділитись цікавими думками у своєму блозі.

Інтерв'ю
Стартап з 88-річною історією

Випускниця Presidents’ MBA kmbs Ірина Костюшко вже три роки працює над відродженням традиційного для Житомирщини вирощування льону. В інтерв’ю для проекту kmbs ALUMNI stories вона розповіла про створення аграрного продукту із максимальною доданою вартістю.

календар