Відео
Рейчел Ботсман про шерингову економіку

Автор концепції спільного споживання та дослідник соціальних змін, які стають можливими завдяки розвитку технологій, Рейчел Ботсман розповіла про те, що таке шерингова економіка, і про те, що нею не є.

Стаття
Довга дорога до ТОС: шлях «КОСМО»

Мережа «КОСМО» не є лідером за кількістю торгівельних об’єктів, проте є лідером за ефективністю – за виторгом з 1 кв.м площі та оборотністю товарного запасу. Як їй вдалося досягти таких результатів?

Стаття
До лояльності через сприйняття

Ще десять років тому для більшості власників бренд був чимось другорядним. Зараз ситуація потроху змінюється, і у власників виникає чимало запитань. Як упевнитись, що бренд є успішним та впізнаваним, а бренд-менеджер ефективним?

Стаття
Євген Пенцак: парадигма, середовище, стратегія та інженерія

Під час лекції на бізнес-майданчику "Книжкового арсеналу" керівник програми Master of Banking and Finance kmbs Євген Пенцак розповів про легендарну книжку Насіма Талеба «Чорний лебідь».

Стаття
Марк Аврелій: лідер мимоволі

«Життя — боротьба і мандрівка чужиною; посмертна слава — забуття. Що ж може вивести на шлях? Ніщо, тільки філософія», — писав Марк Аврелій. Він мріяв повністю присвятити себе знанню, проте волею долі став правителем Римської імперії.

Інтерв'ю
Рейтинги світових бізнес-шкіл: про що вони говорять?

На що зважають міжнародні організації, які оцінюють МВА-програми? Чим корисна ця інформація потенційному здобувачу МВА-освіти? Про це розповів Володимир Павелко, заступник декана kmbs з міжнародного розвитку.

Відео
kmbs CHANGE talks: Іван Міклош про трансформаційні зміни в країні

Іван Міклош - словацький політик, один з лідерів економічної трансформації Словаччини. На зустрічі з учасниками МВА-програм kmbs він розповів про свій досвід впровадження змін на рівні країни.

Блог
На одній хвилі

Проблемою компаній по всьому світі є те, що працівники не відчувають зв‘язку з тим, що вони роблять, зі своїми колегами та з бізнесом в цілому. Як відновити цей зв‘язок чи посилити його?

Стаття
Коли в Україні з’являться «величні компанії»

Книгу Джима Коллінза «Від хорошого до величного» можна назвати мегабестселером ділової літератури. Під час події на бізнес-майданчику «Книжкового арсеналу» Петро Чернишов, президент компанії «Київстар», розповів, у чому полягає цінність цієї книги.

Стаття
Тренди-2017: міграція влади

Зараз ми можемо спостерігати за процесом переходу влади: з рук інституцій (уряду, соціальних організацій, великого бізнесу) вона мігрує до індивідуумів. Як саме це проявляється та як впливає на компанії й споживачів?

календар