Mатеріали за тегом MBA

 • Інтерв'ю
  Управлінська логіка та майбутнє MBA

  Чи правда, що управлінці могли би здобувати значну частину знань за допомогою онлайн-курсів? Чому MBA досі не втрачає актуальності? Про це - в інтерв'ю з деканом Києво-Могилянської бізнес-школи Олександром Савруком.

 • Інтерв'ю
  Олександр Саврук: «Управління – це геть не про гроші»

  Про те, кому буде корисне MBA, як відбувається навчання та що чекає на бізнес-освіту в майбутньому, розповів декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук.

 • Інтерв'ю
  Рейтинги світових бізнес-шкіл: про що вони говорять?

  На що зважають міжнародні організації, які оцінюють МВА-програми? Чим корисна ця інформація потенційному здобувачу МВА-освіти? Про це розповів Володимир Павелко, заступник декана kmbs з міжнародного розвитку.

 • Інтерв'ю
  Ростислав Павловський: Оптимізація процесів – це як людина з одним вухом

  Насcім Ніколас Талеб в когорті небагатьох, хто передбачив фінансову кризу 2007-2008 років, заробивши для інвесторів $500 млн. на біржових операціях. Ідеї викладені в його книгах, зокрема у праці “Чорний лебідь”, допомагають розширити світоглядні горизонти і можуть бути успішно застосовані в бізнесі. Про це та інше innovations.com.ua спілкувалися з керівником регіональної агрокомпанії “Зоотехнологія” Ростиславом Павловським.