Партнери

 • "Київстар Бізнес" Дайджест

  "Київстар Бізнес" Дайджест - це огляди новинок бізнес-літератури та ділових бестселерів. Друкована версія журналу випускається щоквартально і готується за участю Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs].

 • Dell

  Компанія Dell – один із лідерів ІТ-сфери, пропонує інноваційні технології та послуги, відкриваючи нові можливості досягати більшого! Ноутбуки, планшети, монітори, робочі станції та повні інтегровані рішення для будь-яких сфер – це те, що виготовляє й чим пишається компанія. Більш детальну інформацію див. на сайті www.dell.com.

 • Kyivstar Business Hub

  Kyivstar Business Hub – це майданчик, де енергійні та цілеспрямовані українці зможуть дізнатися й обговорити прогресивні ідеї сучасних економістів з усього світу. В рамках проекту можна буде ознайомитися з новітніми економічними теоріями та ефективними практиками, які допоможуть побудувати нову і сильну українську економіку.

 • platfor.ma

  Це платформа для зустрічей із людьми, ідеями та тим світом, який варто відкрити для себе. Це місце для зустрічі для тих, хто шукає нове.

 • «Дух і Літера»

  «Дух і Літера» - науково-видавниче об’єднання, засноване у 1992 році вченими гуманітаріями – співробітниками кількох дослідницьких центрів Києво-Могилянської академії. Друкує переклади світової літератури та тексти вітчизняних класиків з філософії, історії, право знавства, соціології, політології, літературознавства та мистецтво знавства, досягаючи творчого поєднання «наук про літеру» з «науками про дух».

 • Гогольфест

  Гогольфест - Мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва.

 • Майкрософт Україна

  Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

 • Фонд культурних ініціатив ArtHuss

  Місія Фонду полягає в утворенні середи спілкування і передумов для плідної співпраці вітчизняного бізнесу та сучасного українського мистецтва. Перетворення мистецтва на джерело світоглядного формування української бізнес-еліти – це мета проекту «Фонд культурних ініціатив ArtHuss».

 • Я Галерея

  "Я Галерея" - арт-центр, який має на меті послідовну підтримку, розвиток та популяризацію сучасного мистецтва і створення умов для розвитку української культури.