Про нас

OPEN

Це про відкритість та взаємодію, що забезпечують дійсно масштабні рішення, моделі та їх композиції.

Ми говоримо про логіку відкритих систем та про розширення власних границь.

Десять років інтелект-проект kmbs мав назву innovations'journal.

Сьогодні ми йдемо далі: виходимо за межі інновацій, щоб разом відкривати нове у собі й у світі.

 

OPEN – це інтелектуальний проект Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs].

 

Наша мета – допомагати управлінцям виходити на новий рівень розвитку, як професійного, так і особистісного, стимулювати виникнення нових ідей, допомагати знайти відповіді на питання, які хвилюють керівників.

 

Для цього ми готуємо і пропонуємо Вам статті постійних та запрошених викладачів Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs], інтерв‘ю з провідними фахівцями з різних галузей бізнесу, цікаві матеріали про останні тенденції і багато іншого.

 

На сайті open.kmbs.ua Ви можете знайти інформацію про формування стратегії та операційне управління, комунікації та управління персоналом, інновації та маркетинг, персональну ефективність, управління змінами, фінанси, продаж... А також рецензії на книги та фільми, які можуть бути корисними управлінцю.

 

Окрему увагу на сайті присвячено гуманітарним питанням, тематиці арту. Ми вважаємо, що для всебічного розвитку управлінцям потрібно заглиблюватись в інші "виміри" - ті, де панують митці. Адже і сам управлінець - це творець свого бізнесу, продукту, своєї реальності.

 

Цільова аудиторія проекту OPEN - власники бізнесу, керівники вищої та середньої ланки українських і міжнародних компаній, тобто люди, які приймають стратегічні рішення.

 

Проект OPEN передбачає повну інтеграцію з іншими проектами Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs] та відкритий до співпраці з рекламодавцями.

 

З питань партнерства та реклами звертайтеся до Павла Білодіда, pb@kmbs.ua, [097] 511-20-87.

 

З приводу розміщення чи передруку статей звертайтесь до головного редактора OPEN Тетяни Кузнєцової, tk@kmbs.ua, [067] 784-92-36.